Son Dakika Haberleri: Demet Akalın tarafından klibi kaldırılan şarkıcı Ceylan Koynat'tan gönderme

Demet Akalın tarafından klibi kaldırılan şarkıcı Ceylan Koynat'tan gönderme

8 gün önce

Demet Akalın'ın Yekten isimli şarkısını izinsiz okuyup klip çektiği için videosu silinen şarkıcı Ceylan Koynat, sosyal medya hesabından Akalın'a gönderme yaptı.

Genç şarkıcı Ceylan Konat, geçtiğimiz günlerde Demet Akalın'ın yeni albümündeki Yekten isimli şarkısını okumuş hatta klip çekmişti. Akalın ise şarkısına klip çeken Koynat'ın YouTube'da yayınlanan videosunu kaldırtmıştı. Olaydan günler sonra Instagram hesabından paylaşım yapan Koynat, Akalın'ın sesine gönderme yaptı.

AKALIN'IN DETONE OLDUĞU ANLARI PAYLAŞTI

Sesiyle sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölen Koynat, önceki gün Demet Akalın'ın Yekten şarkısını okurken detone olduğu anları paylaşarak "İnsandan insana şükür ki fark var!" notunu yazdı.

"VİDEOYU KALDIRDIM RAHAT OL"

Klibi Demet Akalın tarafından kısa sürede silinen Ceylan Koynat, "1 saattir telefonum susmuyor Demet Akalın kaldırdım videoyu rahat ol. Ben okudum diye ne kıymetli oldu ya şarkı. Sizin alkışlayacak çok güzel olmuş diyecek yüreğiniz yok maalesef!" demişti.

Demet Akalın tarafından klibi kaldırılan şarkıcı Ceylan Koynat'tan gönderme
Demet Akalın'dan Şarkısını Okuyan Ceylan Koynat'a Engel

Haber Yayın Tarihi: 11.07.2019 03:36 

YORUMLAR (4)
  • Vatandaş: Sen izinsiz parçayı yorumla üstüne bide klip çek hırsızlık yap, sonrada tebrik bekle bu je aymazlık koynat. Boş bir nesil var saygısızca yetişiyor. Demet.akalin tırnakları ile gelmiş yıllardır yenilikçi klipleri sanatı ile bizlere hizmette. Sen dahabdun gelmiş bide alkış bekliyorsun. Hırsız alkışlanmaz taşlanır. Özür dileyecegine telif haklarına saldır anca Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • : tırnağım kadar sevmem demeti ama kız net haksız sen daha yeni çıkmış henüz klibi çekilmemiş şarkıyı çal üstüne klip yap kaldırtılıncada çemkir. patent diye birşey var şarkıyı satın alıyorlar ki bu da öyle küçük bir para değil. dava açmadığına şükret Cevap Yaz 9 0 Yayından Kaldır


'Kocanı sana aşık ettireceğim' dediği kadına 500 bin liralık senet imzalatan dolandırıcı bu kez yakayı ele verdi Ünlü şarkıcı Miley Cyrus, kalça dansı yaptığı anların videosunu paylaştı Fenomen Aytuğ Ergen, Güven Bana programından kazandığı parayı ne yapacağını açıkladı Yaşlı kadınla şoförün tartışması olay oldu! "Psikolojimi bozdun teyze, geç sen kullan"