DHA YURT BÜLTENİ - 8 - Son Dakika

DHA YURT BÜLTENİ - 8

06.10.2020 12:19
DHA YURT BÜLTENİ - 8, System.String[]

Eski başkanın son anları kameradaİSTANBUL Kartal'da aracında hayatını kaybetmiş halde bulunan Akyazı Belediyesi eski Başkanı Yaşar Yazıcı'nın, rahatsızlanmadan önce namaz kıldığı camideki görüntüleri ortaya çıktı.

Eski başkanın son anları kamerada

İSTANBUL Kartal'da aracında hayatını kaybetmiş halde bulunan Akyazı Belediyesi eski Başkanı Yaşar Yazıcı'nın, rahatsızlanmadan önce namaz kıldığı camideki görüntüleri ortaya çıktı.

İş görüşmesi ve akraba ziyareti için gittiği İstanbul Kartal'da bulunan Yakacık Meral Akşehirlioğlu Camii'nin önündeki otoparkta aracının içinde fenalaşarak hayatını kaybeden Akyazı Belediyesi eski Başkanı Yaşar Yazıcı'nın hayatını kaybetmeden önceki görüntüleri ortaya çıktı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, camiye giren ve namazı kılan Yaşar Yazıcı, daha sonra seccadesiyle arka saflara geçerek namazın sünnetini kıldıktan sonra camiden ayrılıyor.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel DHA YURT BÜLTENİ - 8 - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İmamoğlu'ndan "Sizi, Cumhurbaşkanı olarak da görmeyi isteriz" diyen vatandaşa yanıt Ukrayna önce Türk SİHA'sı satın aldı sonra SİHA'ları yok edecek silah geliştirdi: Cobra-AntiDrone Vedat Muriqi'in Parma'ya attığı gol, resmi kayıtlarda rakip oyuncuya yazıldı Otobüs şoförü, bulduğu içi altın dolu çantayı sahibine teslim etti Survivor 2020'de ikinci olan Barış Murat Yağcı, şarkı çıkarıyor Meteoroloji uyardı: Kar yağışı İstanbul'a geri dönüyor Tarım ve Orman Bakanlığı: Bakanlığın, İBB'nin mobil büfeler ile ekmek satışını yasaklayan talimatı yoktur Prof. Dr. Hakan Oğuztürk: Aşı yaptıranlar hemen ertesi gün kısıtlamalardan muaf edilmemeli, en az 40 günlük bir süreç olabilir