Didimliler Usta Oyuncuları Sahnede İzledi - Son Dakika

Didimliler Usta Oyuncuları Sahnede İzledi

23.11.2017 12:54
Didimliler Usta Oyuncuları Sahnede İzledi, System.String[]

Didim Belediyesi’nin katkılarıyla EMR Organizasyonunun öncülüğünde düzenlenen etkinlikte usta oyuncular Rutkay Aziz ve Taner Barlas’ın oynadığı “Adalet Sizsiniz” adlı oyun Didim’de sahnelendi.

Didim Belediyesi'nin katkılarıyla EMR Organizasyonunun öncülüğünde düzenlenen etkinlikte usta oyuncular Rutkay Aziz ve Taner Barlas'ın oynadığı "Adalet Sizsiniz" adlı oyun Didim'de sahnelendi.

Didim Ticaret Odası Aytaç Nurullah Kocabıyık Kültür merkezinde gerçekleşen ücretli oyunu Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, CHP İlçe Başkanı Gökmen Karataş, CHP'li belediye meclis üyeleri Ali Çağlar ve Sevinç Karataş ile çok sayıda vatandaş izledi. Yargının siyasallaştığı üç tarihi olayı, usta oyuncular Rutkay Aziz ve Taner Barlas'ın muhteşem yorumlarıyla sahneye taşındı. M.Ö. 5. yüzyılda Atina'da, Beş Yüzler Meclisi'nin ölüme mahküm ettiği düşünür Sokrates, 1633 yılında Roma'da, Engizisyon'un müebbet hapse mahküm ettiği bilim adamı Galileo ve 1927 yılında Boston'da, adaletin ölüme mahküm ettiği iki İtalyan göçmen işçi Sacco ile Vanzetti'nin hikayeleri anlatıldı.

Oyun sonunda Başkan Atabay'a sahneye çıkarak Ünlü oyuncuları kutlayarak çiçek verdi. - AYDIN

Didimliler Usta Oyuncuları Sahnede İzledi
Didimliler Usta Oyuncuları Sahnede İzledi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Didimliler Usta Oyuncuları Sahnede İzledi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ardından iki AK Partili isim daha Saadet Partili Asiltürk'ü ziyaret etmiş Son Dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon beklentisini yüzde 9,4'te sabit bıraktı Kaçak avlanan 3 genç, gölde mahsur kalınca kendilerini ihbar etmek zorunda kaldı Fabrika atıkları nedeniyle dere yatağından taşan köpükler mahalleliyi tedirgin ediyor Genç çiftin öldürülerek toprağa gömüldüğü köyde jandarma nöbet tutuyor Üniversite öğrencisi pandemiyi fırsata çevirdi, kaz çiftliği kurdu Erdoğan'ın yeme-içme sektörüne verdiği destek ödemesi müjdesinin ayrıntıları ortaya çıktı! Peki kim ne kadar alacak? Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın Aralık 2020'de verdiği yatırım teşvik belgeleri ile 29 bin kişiye iş imkanı doğacak