Son Dakika Haberleri: Diyarbakır ve Bitlis'te Hain Saldırı: 1'i Asker 3 Şehit, 4 Yaralı

Diyarbakır ve Bitlis'te Hain Saldırı: 1'i Asker 3 Şehit, 4 Yaralı

11 ay önce

Terör örgütü PKK tarafından Diyarbakır ve Bitlis'te düzenlenen saldırılarda 1'i asker 3 kişi şehit oldu, 4 kişi de yaralandı.

Diyarbakır'ın Hani ilçesi ve Bitlis'te terör örgütü PKK tarafından düzenlenen silahlı saldırılarda 1'i asker 3 kişi şehit olurken 4 sivilde yaralandı.

BİR UZMAN ÇAVUŞ, BİR SİVİL ŞEHİT OLDU

Diyarbakır'ın Hani ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen silahlı saldırıda biri asker 2 kişi şehit düştü.

Alınan bilgiye göre, PKK'lı teröristlerce ilçeye bağlı Topçular Karakoluna gitmekte olan sivil araca ateş açıldı. Saldırıda araçta bulunan bir uzman çavuş ile bir sivil şehit oldu.

Teröristlerin yakalanması için bölgede operasyon başlatıldı.

ODUN TOPLAYAN KÖYLÜLERE SALDIRDILAR

Öte yandan Bitlis'te teröristler tarafından odun toplayan köylülere yönelik düzenlenen saldırıda 1 kişi hayatını kaybederken, 4 kişi yaralandı.

BİR VATANDAŞ ŞEHİT OLDU

Konuyla ilgili Bitlis Valiliğinden şu açıklama yapıldı:

Henüz tespit edilemeyen bir bölgeden bir grup bölücü terör örgütü (BTÖ) mensubu tarafından saldırı gerçekleştirilmiştir. Saldırı neticesinde Nurullah Kılıçarslan isimli vatandaş hayatını kaybetmiş, hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanan 4 vatandaşımız ise Bitlis Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Güvenlik güçlerimiz bölge halkımızın da desteği ile huzur ve güvenliği sağlamak maksadıyla, ilimiz genelinde teröristlerle mücadelesini kararlılıkla sürdürecektir.
Avrupa'nın En Büyük Beyaz Eşya Üreticilerinden İtalyan Candy Hoover Group Artık Çinlilerin Şeyma Subaşı'nın Aşk Yaşadığı İddia Edilen Fransız DJ ile Videosu Ortaya Çıktı

Son Dakika! Münbiç'te ABD Askerlerine Bombalı Saldırı: 6 Ölü, 19 Yaralı