Dizide Kendinden Büyük Biri ile Evleniyordu, Gerçek Hayatta da Öyle Yaptı. Tam 48 Yaş - Son Dakika

Dizide Kendinden Büyük Biri ile Evleniyordu, Gerçek Hayatta da Öyle Yaptı. Tam 48 Yaş

09.10.2019 15:57
Dizide Kendinden Büyük Biri ile Evleniyordu, Gerçek Hayatta da Öyle Yaptı. Tam 48 Yaş, System.String[]

Ses sanatçısı Onur Akay, Meltem Miraloğlu'nun kendisinden 48 yaş büyük, 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla 10 gün önce gizlice evlendiğini duyurdu.

Ses sanatçısı Onur Akay, Meltem Miraloğlu'nun kendisinden 48 yaş büyük, 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla 10 gün önce gizlice evlendiğini duyurdu.

Oynadığı rol gerçek oldu!

"Meltem Miraloğlu, oynadığı rolü gerçek hayatta yaşadı!" diyen Akay şunları yazdı:

"Meltem Miraloğlu'nun Hayat Devam Ediyor isimli dizide canlandırdığı 15 yaşındaki Hayat'ı hatırlayacaksınız. Hayat, 70 yaşındaki Abbas'la evlendirilmişti. 32 yaşındaki Meltem Miraloğlu, 8 sene önce oynadığı rolü şimdi ise gerçek hayatta yaşadı!

Belki 'Çocuk Gelin' olmadı ama kendisinden tam 48 yaş büyük 'Patrickle' isimli 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla, 10 gün önce gizlice evlendi. Türkiye'deki ailesi, yakınları ve dostlarının bu evlilikten hiç haberi olmadı ama ailesi sonradan öğrendi. Miraloğlu,aynı zamanda İngilizce eğitimi almak için okula devam ediyor ve kocası son model arabası ile her gün onu okuldan almaya gidiyor."

Meltem Miraloğlu'nun ailesi de 10 gün önce kıyılan nikahtan birkaç gün önce haberdar oldu.

Miraloğlu, Amerika'ya giderken yakınlarına şöyle söyledi: "Artık orada yaşayacağım, kendime yepyeni bir hayat kuracağım. Bir daha da dönmeyeceğim."

Dizide Kendinden Büyük Biri ile Evleniyordu, Gerçek Hayatta da Öyle Yaptı. Tam 48 Yaş

Kaynak: TheGeyik

Son Dakika Güncel Dizide Kendinden Büyük Biri ile Evleniyordu, Gerçek Hayatta da Öyle Yaptı. Tam 48 Yaş - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Aralık ayı burs ve kredi ödemeleri hesaplara yatmaya başladı Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla takipçilerini ikiye böldü Son dönemdeki vahşetlerin nedeni belli oldu! Kedilerin ayaklarını kesip büyü yapıyorlar Doğu Perinçek'in ABD analizindeki sözleri sosyal medyaya damga vurdu: Biraz kapatsana kamerayı Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaşıp bulaşmayacağından emin değiliz