Dizide Kendinden Büyük Biri ile Evleniyordu, Gerçek Hayatta da Öyle Yaptı. Tam 48 Yaş - Son Dakika

Dizide Kendinden Büyük Biri ile Evleniyordu, Gerçek Hayatta da Öyle Yaptı. Tam 48 Yaş

09.10.2019 15:57
Dizide Kendinden Büyük Biri ile Evleniyordu, Gerçek Hayatta da Öyle Yaptı. Tam 48 Yaş, System.String[]

Ses sanatçısı Onur Akay, Meltem Miraloğlu'nun kendisinden 48 yaş büyük, 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla 10 gün önce gizlice evlendiğini duyurdu.

Ses sanatçısı Onur Akay, Meltem Miraloğlu'nun kendisinden 48 yaş büyük, 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla 10 gün önce gizlice evlendiğini duyurdu.

Oynadığı rol gerçek oldu!

"Meltem Miraloğlu, oynadığı rolü gerçek hayatta yaşadı!" diyen Akay şunları yazdı:

"Meltem Miraloğlu'nun Hayat Devam Ediyor isimli dizide canlandırdığı 15 yaşındaki Hayat'ı hatırlayacaksınız. Hayat, 70 yaşındaki Abbas'la evlendirilmişti. 32 yaşındaki Meltem Miraloğlu, 8 sene önce oynadığı rolü şimdi ise gerçek hayatta yaşadı!

Belki 'Çocuk Gelin' olmadı ama kendisinden tam 48 yaş büyük 'Patrickle' isimli 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla, 10 gün önce gizlice evlendi. Türkiye'deki ailesi, yakınları ve dostlarının bu evlilikten hiç haberi olmadı ama ailesi sonradan öğrendi. Miraloğlu,aynı zamanda İngilizce eğitimi almak için okula devam ediyor ve kocası son model arabası ile her gün onu okuldan almaya gidiyor."

Meltem Miraloğlu'nun ailesi de 10 gün önce kıyılan nikahtan birkaç gün önce haberdar oldu.

Miraloğlu, Amerika'ya giderken yakınlarına şöyle söyledi: "Artık orada yaşayacağım, kendime yepyeni bir hayat kuracağım. Bir daha da dönmeyeceğim."

Dizide Kendinden Büyük Biri ile Evleniyordu, Gerçek Hayatta da Öyle Yaptı. Tam 48 Yaş

Kaynak: TheGeyik

Son Dakika Güncel Dizide Kendinden Büyük Biri ile Evleniyordu, Gerçek Hayatta da Öyle Yaptı. Tam 48 Yaş - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika haberi! Sri Lanka'da eski bakan basın toplantısında çiğ balık yedi Yeni güne yükselişle başlayan dolar 7,75 liradan işlem görüyor Beton mikserinin altında kalan engelli genç öldü, anne sinir krizi geçirdi Bisikletiyle tırın altın kalan vatandaşı itfaiye ekipleri kurtarabildi Kasksız yakalanan İrem Sak'ın ağabey korkusu: Aman o görmesin Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Muhammet Güven'in yerine Prof. Dr. Sabahattin Aydın atandı Restoran ve kafelerde, 10.00-20.00 saatleri arasında sadece paket servis ve gel-al hizmeti verilebilecek Hafta sonları uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu! İşte yasağın kapsamı ve muaf olanlar
00:36