Erciş'te "Tüm İdealist Gençler Derneği"nin basın açıklaması - - Son Dakika

Erciş'te "Tüm İdealist Gençler Derneği"nin basın açıklaması -

25.01.2014 00:46

Erciş'teki Tüm İdealist Gençler Derneği, 17 Aralık'ta düzenlenen İstanbul merkezli operasyonlara yönelik basın açıklaması yaptı.

Erciş'teki Tüm İdealist Gençler Derneği, 17 Aralık'ta düzenlenen İstanbul merkezli operasyonlara yönelik basın açıklaması yaptı.

Erciş Hükümet Konağı yanındaki parkta toplanan dernek üyeleri adına basın açıklamasını okuyan Harun İrven, 17 Aralık'ta ülke üzerinde oyunların oynandığını ve küresel operasyonların yapıldığını söyledi.

"27 Mayıs, 12 Mart, 12 Eylül ve 28 Şubat'ta darbe yapan güçlerin, 17 Aralık'ta da darbe yapmaya çalıştıkları aşikardır" diyen İrven, şöyle konuştu:

"Bu ülkede yeni bir darbe girişimine göz yummayacağız. Ülkemizde sorunların çözümü demokrasi ve hukuktur. Demokrasinin adresi de sandıktır. 17 Aralık'ta gerçekleştirilen kolluk operasyonuyla, Başbakan üzerinden büyüyen, gelişen ve küresel güç olma yolunda ilerleyen Türkiye'nin nasıl hedef alındığı bütün çıplaklığıyla görülmektedir. Bu kuşatmaya destek verenler de eylem ve tutumlarıyla netleşmeye başlamıştır. Operasyonda nihai hedef, yeni Türkiye ve bunu inşa etmek isteyenlerdir. Bu ülkenin barış iklimi, ekonomik istikrarı ve demokratikleşme serüveni birkaç toplum mühendisine bırakılmama. Her koşulda milli iradenin arkasında olmaya devam edeceğiz. Halk iradesine sahip çıkıyor ve çıkmaya devam edecek."

Erciş'te Tüm İdealist Gençler Derneği nin basın açıklaması -

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Erciş'te 'Tüm İdealist Gençler Derneği'nin basın açıklaması - - Son Dakika


Son Dakika

Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu Yaşlı adam, zeytin tarlasında şüpheli şekilde ölü bulundu Camiye giren çocukların namaz kılan imamın sırtına çıkıp oyun oynaması yürekleri ısıttı Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti