Ereğli'de Okul Binalarında Bakım Çalışmaları - Son Dakika

Ereğli'de Okul Binalarında Bakım Çalışmaları

19.06.2015 14:18
Ereğli'de Okul Binalarında Bakım Çalışmaları, System.String[]

Ereğli ilçesinde, Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından 4 okulun bakım ve onarım, 1 okulun da doğalgaza dönüşüm ihaleleri yapıldı.

Ereğli ilçesinde, Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından 4 okulun bakım ve onarım, 1 okulun da doğalgaza dönüşüm ihaleleri yapıldı.

Kaymakam İbrahim Çay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçe genelindeki okulların modern ve sağlıklı ortamlara dönüştürülmesi için önemli çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İsmet İnönü İlkokulu, Mehmet Ali ve Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi, Aydın Köyü İlkokulunun bakım ve onarım, Kestaneci İbrahim İzmirlioğlu Okulunda ise doğalgaza dönüşüm ihalelerinin tamamlandığını belirten Çay şunları kaydetti:

"Kestaneci İbrahim İzmirlioğlu okulunun doğalgaza dönüşüm ihalesi yapılması ile ilçe genelinde doğalgaza dönüşmeyen okulumuz kalmadı. Bunun yanında 4 okulumuzda da bakım ve onarım ihalesini tamamladık. Eğitim ve öğretime son derece önem veriyoruz, geleceğimizin teminatı gençlerimizi çağın gerekliliğine uygun alanlar oluşturmak zorundayız. Bu bilinçle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz."

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ereğli'de Okul Binalarında Bakım Çalışmaları - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Mesut Özil'in kitap okurken çekilen fotoğrafının montajlanması sosyal medyada tepki çekti Meteoroloji ve NASA'dan sonra bir su kıtlığı uyarısı da Dünya Yaban Hayatı Fonu'ndan: Türkiye'de kritik seviye aşıldı Bu halinden eser kalmadı! Survivor'ın asi kızı Sabriye değişimiyle şaşırttı Emekli polis, iki kuruş için kağıt toplayıcısını pompalıyla kurşunladı Son Dakika! Erdoğan'dan "Restoran ve kafeler yeniden açılacak mı?" sorusuna yanıt: Esneme olabilir, Kabine'de gündeme alacağız Üzerine "Sahtekar insanların eseriyim" notunu yazdığı parayı dükkanına astı Çatıda ayağı kayan bina görevlisi, yağmur suyu oluğu sayesinde hayatta kaldı Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akgün: Ayçiçeği yağı fiyatlarında düşüş bekliyoruz