Son Dakika Haberleri: Eşini Keser ve Bıçakla Acımasızca Katleden Koca: Olan Oldu Bir Defa, Pişmanım

Eşini Keser ve Bıçakla Acımasızca Katleden Koca: Olan Oldu Bir Defa, Pişmanım

11 ay önce

İstanbul'da karısını başına keserle vurduktan sonra boğazından 7 kez bıçaklayarak öldüren kocanın "Neden tartıştık, hatırlamıyorum. Olan oldu pişmanım" demesi dikkat çekti.

Kağıthane'de 66 yaşındaki Ömer Korkut, tartıştığı 45 yıllık eşi Fadime Korkut'u (65) önce keser darbeleri daha sonra da bıçaklayarak öldürdü. Adliyeye sevk edilirken görüntülenen Korkut, basın mensuplarının 'Eşinizi neden öldürdünüz' sorusuna 'Of ! Ah yavrum ! Ne söylesem ne yazar ki; olan oldu bir defa. Pişmanım" dedi.

KARISIYLA TARTIŞAN KOCA, KESERLE EŞİNE VURDU

Ömer Korkut evlerinde eşi Fadime Korkut (65) ile televizyon izledikleri sırada tartışmaya başladı. 45 yıllık evli olan çift arasındaki tartışma kavgaya dönüştü. Evin koridorunda devam eden kavga sırasında Ömer Korkut tuvalette bulunan keseri alarak eşinin başına vurdu.

BOĞAZINDAN 7 KEZ BIÇAKLADI

Ömer Korkut yere yığılan yaralı kadını daha sonra mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla boğazından 7 kere bıçakladı. Aldığı bıçak darbelerinin ardından feci şekilde can veren Fadime Korkut, komşularının ihbarı üzerine polis tarafından bulundu.

Olay yerinden yaya olarak kaçan Korkut'u ise arama çalışmalarına başlayan Kağıthane Asayiş Büro ekipleri Ömer Korkut'u kısa sürede yakaladı.

KAVGANIN SEBEBİNİ HATIRLAYAMAMIŞ

Gözaltına alınan Korkut'un ilk ifadesinde eşiyle aralarında 15 yıldır geçimsizlik olduğunu son yaşanan kavganın da televizyon izlerken çıktığını ama sebebini hatırlayamadığını belirttiği öğrenildi.

"OF! NE SÖYLESEM NE YAZAR Kİ, OLAN OLDU PİŞMANIM"

Emniyetteki işlemleri tamamlanan Ömer Korkut adliyeye sevk edildi. Korkut polis aracına bindirileceği sırada, basın mensuplarının "Eşinizi neden öldürdünüz" sorusuna "Off! Ah yavrum! Ne söylesem ne yazar ki; olan oldu bir defa. Pişmanım" dedi.

Fadime Korkut'un cenazesi Adli Tıp Kurumundaki otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından yakınları tarafından alınarak memleketi Tokat'a götürüleceği öğrenildi.


YORUMLAR


Saba Tümer'den Olay Yaratan İtiraf: Yemek Yapan Erkekler Seksi Oluyor 15 Yaşındaki Çocuk, Annesinin Alkışları Eşliğinde 14. Kattan Aşağı Atladı

Beyaz Saray'dan, Teröristbaşı Fethullah Gülen'in İadesiyle İlgili Açıklama