Son dakika haberi | Binali Yıldırım Şanlıurfa'da - Son Dakika

Son dakika haberi | Binali Yıldırım Şanlıurfa'da

24.09.2020 15:47

Son dakika haberlerine göre Eski Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Şanlıurfa Valiliği, Büyükşehir ve Karaköprü belediyelerini ziyaret etti.

Eski Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Şanlıurfa Valiliği, Büyükşehir ve Karaköprü belediyelerini ziyaret etti.

Yıldırım, Büyükşehir Belediyesi ziyaretinde Başkan Zeynel Abidin Beyazgül ve diğer ilgililerce karşılandı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar hakkında Beyazgül'den bilgi alan Yıldırım, şeref defterini imzaladı.

Yıldırım, burada yaptığı konuşmada, peygamberler şehri olan Şanlıurfa'nın dünyanın en eski medeniyetlerine ev sahipliği yaptığını ve bu kentte olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Şanlıurfa'nın birçok zenginliğe sahip olduğunu belirten Yıldırım, "Tarihi, kültürel zenginlikleri olan, tarım gibi her türlü zenginliğe sahip, bölgenin teminatı olan bir ilimiz. Şanlıurfa hemen güneyimizde yaşanan kargaşaya, karışıklığa, iç savaşa rağmen hiçbir şekilde terör olaylarına müsamaha göstermemiş ve asayişi, emniyeti hep önemsemiş bir ilimiz." dedi.

Yıldırım, Büyükşehir Belediyesinin birçok alanda önemli mesafeler aldığını ifade ederek, Beyazgül'e başarılar diledi.

Konuşmanın ardından Yıldırım, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'i ziyaret ederek, kentte yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Daha sonra Karaköprü Belediyesine geçen Yıldırım, Belediye Başkanı Metin Baydilli ile bir araya geldi.

Yıldırım'a ziyaretlerinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız eşlik etti.

Son dakika haberi | Binali Yıldırım Şanlıurfa'da
Son dakika haberi | Binali Yıldırım Şanlıurfa'da
Son dakika haberi | Binali Yıldırım Şanlıurfa'da
Son dakika haberi | Binali Yıldırım Şanlıurfa'da

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haberi | Binali Yıldırım Şanlıurfa'da - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kaybettiği iki çocuğunun yerine koyduğu köpekleri vurulan adam gözyaşlarını tutamadı Kaybettiği iki çocuğunun yerine koyduğu köpekleri vurulan adam gözyaşlarını tutamadı Futbolcu Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, sosyal medyada isyan etti: 2500 TL aidat ödediğimiz o güvenlikli site yönetimi istifa edin Futbolcu Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, sosyal medyada isyan etti: 2500 TL aidat ödediğimiz o güvenlikli site yönetimi istifa edin Otomobilin çarptığı yaya bariyerde asılı kaldı: 1 ölü Otomobilin çarptığı yaya bariyerde asılı kaldı: 1 ölü Uyuşturucu taciri, gözünü kırpmadan polisi makineli silahla taradı Uyuşturucu taciri, gözünü kırpmadan polisi makineli silahla taradı Maça damga vuran pozisyon Ahmet Çakar'ı çıldırttı: İçine edeyim böylesi hakemliğin Maça damga vuran pozisyon Ahmet Çakar'ı çıldırttı: İçine edeyim böylesi hakemliğin Malatya Valiliği, 'Belediyenin Almanya'ya gönderdiği 43 kişi dönmedi' iddialarına soruşturma başlattı Malatya Valiliği, 'Belediyenin Almanya'ya gönderdiği 43 kişi dönmedi' iddialarına soruşturma başlattı Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı

Son Dakika Haberleri

00:56