Son Dakika Haberleri: Futbol: Spor Toto 1. Lig

Futbol: Spor Toto 1. Lig

4 ay önce

Spor Toto 1. Lig'de 29, 30, 31 ve 32. haftaların müsabaka programı belli oldu.

Futbol: Spor Toto 1. Lig, System.String[]
Spor Toto 1. Lig'de 29, 30, 31 ve 32. haftaların müsabaka programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde karşılaşma programı şöyle:

29. hafta

31 Mart Cumartesi:

13.00 Ümraniyespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Ümraniye Belediyesi)

15.00 Boluspor- Gaziantepspor (Bolu Atatürk)

15.00 Akın Çorap Giresunspor- Altınordu (Giresun Atatürk)

1 Nisan Pazar:

13.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Grandmedical Manisaspor (Elazığ Atatürk)

15.30 Adanaspor- Samsunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

15.30 İstanbulspor- Çaykur Rizespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

18.00 Eskişehirspor- Balıkesirspor Baltok (Yeni Eskişehir)

18.00 Denizlispor- MKE Ankaragücü (Denizli Atatürk)

2 Nisan Pazartesi:

18.00 Gazişehir Gaziantep- Adana Demirspor (Gaziantep)

30. hafta

6 Nisan Cuma:

18.00 Gaziantepspor-Adanaspor (Gaziantep)

7 Nisan Cumartesi:

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Gazişehir Gaziantep (Kazım Karabekir)

15.00 Adana Demirspor-Grandmedical Manisaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

15.00 MKE Ankaragücü-Akın Çorap Giresunspor (Ankara 19 Mayıs)

8 Nisan Pazar:

13.00 Boluspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Bolu Atatürk)

13.00 Çaykur Rizespor-Eskişehirspor (Çaykur Didi)

15.30 Samsunspor-İstanbulspor (Stadı açıklanmadı)

18.00 Altınordu-Ümraniyespor (Bornova)

9 Nisan Pazartesi:

18.00 Balıkesirspor Baltok-Denizlispor (Balıkesir Atatürk)

31. Hafta

13 Nisan Cuma:

18.00 İstanbulspor-Gaziantepspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14 Nisan Cumartesi:

13.00 Denizlispor-Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)

15.00 Ümraniyespor-MKE Ankaragücü (Ümraniye Belediyesi)

15.00 Gazişehir Gaziantep-Altınordu (Gaziantep)

15 Nisan Pazar:

13.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Adana Demirspor (Elazığ Atatürk)

13.00 Eskişehirspor-Samsunspor (Yeni Eskişehir)

15.30 Grandmedical Manisaspor-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (Manisa 19 Mayıs)

18.00 Akın Çorap Giresunspor-Balıkesirspor Baltok (Giresun Atatürk)

16 Nisan Pazartesi:

18.00 Adanaspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

32. Hafta

20 Nisan Cuma:

18.00 Altınordu-Grandmedical Manisaspor (Bornova)

21 Nisan Cumartesi:

13.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Adanaspor (Elazığ Atatürk)

15.00 Gaziantepspor-Eskişehirspor (Gaziantep)

15.00 Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk)

22 Nisan Pazar:

13.00 Samsunspor-Denizlispor (Stadı açıklanmadı)

15.30 MKE Ankaragücü-Gazişehir Gaziantep (Ankara 19 Mayıs)

15.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.00 Balıkesirspor Baltok-Ümraniyespor (Balıkesir Atatürk)

18.00 Çaykur Rizespor-Akın Çorap Giresunspor (Çaykur Didi)

YORUMLAR


Ekranların Fenomen Show Programı 'Güldür Güldür Show' Veda Ediyor Mustafa Ceceli'nin Şarkıları Radyo Listelerinde Kaldırılarak Konserleri İptal Edildi

Son Dakika! 15 Temmuz Jandarma Okullar Komutanlığı Davasında 31 Sanığa Ağırlaştırılmış Müebbet