Son Dakika Haberleri: Galatasaray'ın Eski Başkanı Dursun Özbek Yeniden Aday Oluyor

Galatasaray'ın Eski Başkanı Dursun Özbek Yeniden Aday Oluyor

2 ay önce

Galatasaray'ın bir önceki başkanı Dursun Özbek, Mustafa Cengiz yönetiminin idari konuda ibra edilmemesinin ardından gidilecek olan seçimde aday olmayı planlıyor.

Galatasaray'ın yıllık olağan mali genel kurulu gerçekleştirilirken, mevcut başkan Mustafa Cengiz ve yönetiminin ikinci dönemi mali açıdan ibra edildi ancak idari açıdan ibra edilmedi.

MUSTAFA CENGİZ ADAY OLAMAYACAK

Bunun üzerine Cengiz yönetimi, statü gereği olağanüstü toplanıp seçime gidecek. Yine satatü gereği Mustafa Cengiz, gidilen seçimde aday olamayacak.

DURSUN ÖZBEK SEÇİME HAZIRLANIYOR

Yeni seçime girecek en önemli adayın, Galatasaray'ın bir önceki başkanı Dursun Özbek olduğu öğrenildi. Özenk, Genel Kurul'da alınan kararın ardından yeniden başkan olabilmek için çalışmalara başladı.

TARAFTARLA ARASI İYİ DEĞİL

Galatasaray taraftarı ile arası iyi olmayan Dursun Özbek, bir dönem sarı-kırmızılı takımın başkanlığını yapmıştı. Tribünlerin sürekli istifaya çağırdığı Özbek, güvenoyu almak için erken seçime gitmiş ancak başkanlığı Mustafa Cengiz'e kaptırmıştı.

İBRA EDİLMEMESİ İÇİN OY KULLANDI

Öte yandan liseli olan Dursun Özbek'in genel kurulda eşiyle birlikte, Mustafa Cengiz ve yönetiminin ibra edilmemesi yönünde oy kullandığı görüldü.

Haber Yayın Tarihi : 24.03.2019 09:43 

YORUMLAR


Başakşehir'de Arda Turan Depremi! Yollar Ayrılıyor Dede, İçine Şeytan Kaçtığını Söylediği 2 Yaşındaki Torununu Yanan Sobaya Attı İmamoğlu'nun Öğrenci Aylık Akbil'ini 50 TL'ye İndirme Vaadine AK Parti'den Yeni Teklif: 40 Yapalım