Son Dakika Haberleri: Gazi'den 'Zeytin Dalı Harekatı' İçin Kan Bağışı

Gazi'den 'Zeytin Dalı Harekatı' İçin Kan Bağışı

7 ay önce

Özel Harekat Polisi iken Erzurum’un Hınıs ilçesinde 21 yıl önce bölücü terör örgütü mensuplarıyla girilen çatışmanın ardından yaralanarak gazi olan Gazi Kaanoğlu, Afrin’deki yürütülen ‘Zeytin Dalı Harekatına’ destek olmak için Kızılay’a kan bağışında bulundu.

Gazi'den 'Zeytin Dalı Harekatı' İçin Kan Bağışı, System.String[]
Özel Harekat Polisi iken Erzurum'un Hınıs ilçesinde 21 yıl önce bölücü terör örgütü mensuplarıyla girilen çatışmanın ardından yaralanarak gazi olan Gazi Kaanoğlu, Afrin'deki yürütülen 'Zeytin Dalı Harekatına' destek olmak için Kızılay'a kan bağışında bulundu.

Gümüşhane'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 100.yılı nedeniyle Türk Kızılay'ı tarafından 15 Temmuz Zafer Meydanına kurulan kan bağışı tırını ziyaret eden 47 yaşındaki Kaanoğlu, operasyona katılan Mehmetçiklere destek olmak için protokol üyeleri ve siyasi parti temsilcileriyle birlikte kan bağışında bulundu.

Türkiye üzerinde oynanan kirli emellere karşı Türk askerinin Afrin'de yürüttüğü operasyona destek amacıyla manevi olarak bir katkıda bulunmak istediğini kaydeden Kaanoğlu, "Allah devletimize zeval vermesin. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize sağlıklı bir ömür diliyorum" dedi.

Kaanoğlu, Gümüşhane Valisi Okay Memiş'e ve Belediye Başkanı Ercan Çimen'e gazilere ve şehit ailelerine gösterdiği yakın ilgi ve alaka için özel olarak teşekkür etti.

Gümüşhane Valisi Okay Memiş te Gümüşhane insanının Afrin operasyonuna gösterdiği duyarlılık için teşekkür ederek, "İnsan bu ilde görev yapmaktan dolayı gurur duyuyor. Gümüşhane'nin bu konuya çok özel bir duyarlılığı var. Ben tüm Gümüşhaneli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Dualarını eksek etmesinler" ifadelerini kullandı. - GÜMÜŞHANEKanadalı CEO, Türkiye Ekonomisini Değerlendirdi: Türkiye Ekonomik Gücü Olan Bir Ülke AP'den Kritik Türkiye Açıklaması: İki Yunan Askeri Serbest Bırakıldığı İçin Mutluyum

ABD Başkanı Trump'u, Üzecek Anket: Katılımcıların Yüzde 59'u, Trump'tan Hoşlanmıyor!