Gıda ürünlerinin bulunduğu buzdolabına girip videosunu paylaştı, tepki gelince sildi - Son Dakika

Gıda ürünlerinin bulunduğu buzdolabına girip videosunu paylaştı, tepki gelince sildi

02.07.2021 18:30

Konya'da, Kadınlar Pazarı olarak bilinen sebze-meyve ve şarküteri ürünlerinin satıldığı pazar yerindeki bir iş yeri çalışanı, gıda ürünün bulunduğu buzdolabına girip, o ana ait görüntüleri hava sıcaklığını kastederek "Konya- Adana'yı geçti" notuyla video paylaşım sitesinde yayınladı. Görüntüler, sosyal medyada tepki çekmesi üzerine paylaşım sitesinden kaldırıldı.

Merkez Karatay ilçesindeki Kadınlar Pazarı'ndaki bir iş yerinde çalışan kişi, gıda ürünün bulunduğu buzdolabına girip, o ana ait görüntüleri arkadaşına cep telefonu kamerasıyla kaydettirdi. Ardından da görüntüleri hava sıcaklığını kastederek "Konya- Adana'yı geçti" notuyla "bora_q1" kullanıcı adıyla bir video paylaşım sitesinde yayınladı.

TEPKİ ÇEKİNCE VİDEOYU KALDIRDI

Sosyal medyada tepki toplaması üzerine görüntüleri sayfasından kaldırdı. Aynı kişinin sayfasında, pazar yerinde çekilen çok sayıda videoyu paylaştığı görüldü.

MİDE BULANDIRAN BİR GÖRÜNTÜ DE VAN'DAN GELMİŞTİ

Aynı gün Van'ın Erciş ilçesinden de mide bulandıran görüntüler gelmişti. Bölgede bulunan bir ekmek fırınında kaydedilen görüntülerde, birkaç kişinin ekmek hamuru ile top gibi oynadığı görüntüler tepki çekmişti.

YORUMLAR (1)
  • mehmet uyar: Soyunuz kurumadi gitti biriniz sut dolu havuza girer biriniz dolaba konyanin adini lekeleyin bakalim insan olmadik mahlukatlar Cevap Yaz 26 2 Yayından Kaldır
500
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Gıda ürünlerinin bulunduğu buzdolabına girip videosunu paylaştı, tepki gelince sildi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement