Hacı Baba 11. şubesini açtı - Son Dakika

Hacı Baba 11. şubesini açtı

27.10.2019 11:52
Hacı Baba 11. şubesini açtı, System.String[]

Hacı Baba Pastaneleri 11'nci şubesini Kayapınar ilçesinde açtı.

Hacı Baba Pastaneleri 11'nci şubesini Kayapınar ilçesinde açtı.

Kayapınar İlçesi 50 metrelik yolda oluşturulan Hacı Baba Pastanelerinin yeni şubesi AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal ve Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Aziz Odabaşı'nın da katıldığı törenle hizmete açıldı.

Milletvekili Bal yaptığı konuşmada, Diyarbakır'ın yüzyıllık lezzeti olan kadayıfın ününün il sınırlarını aştığını, valiliğin çalışması sonucunda 5 yıl önce coğrafi bölge işareti aldığını anımsattı.

Diyarbakır'daki günlük üretimi yapılan kadayıfın bir bölümünün sipariş üzerine Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere çeşitli illere gönderildiğini vurgulayan Bal, sektör il ekonomisine ve istihdamına önemli katkı sunduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hacı Baba 11. şubesini açtı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kan donduran olay! Annesini ve ağabeyini koli bandıyla boğarak öldürüp, kendini ihbar etti Beşiktaş yönetimi, Trabzonspor maçından önce Sergen Yalçın'la yeni sözleşme imzalamak istiyor Koç Holding, uzaktan çalışma modelini kalıcı hale getiriyor Eski eşinin özel görüntülerini arkadaş grubunda paylaşan koca hakim karşısında "O Bu Gece Gelecek" şarkısıyla hayatımıza girmişti! Cesur pozlar veren Şahsenem çok iddialı Bahçeli'den Selçuk Özdağ'a saldırı görüntülerine ilginç yorum: Evinin balkonuna kamera yerleştirmiş Hayat kadınıyla ilişkiye girdiği esnada can veren adamın ölüm sebebi ortaya çıktı: Aşırı orgazm 12 bıçak darbesiyle öldürülen Dilek'in, cinayetten saatler önce katiliyle aynı karede olduğu ortaya çıktı