Hafızlık Yarışması - Son Dakika

Hafızlık Yarışması

24.03.2019 18:56

Kilis'te İmam Hatip öğrencileri arasında "Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışması" yapıldı.

Kilis'te İmam Hatip öğrencileri arasında "Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışması" yapıldı.

Kilis İmam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde Kilis Öğretmenevinde ortaokul ve lise olmak üzere iki kategoride düzenlenen yarışmaya Adıyaman, Elazığ, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Şanlıurfa ve Tunceli'den 17 öğrenci katıldı.

Yarışma sonucunda ortaokul kategorisinde Muhammed Nebhen Seyid birinci, Ahmed Arrur ikinci ve İsmail Aydemir ise üçüncü oldu. Lise düzeyinde birinciliği İbrahim Al Hamid alırken, Abdurrezzak El Mine ikinci ve Ammar Humad ise üçüncü oldu.

Dereceye girenlere çeşitli hediyeler verildi.

Hafızlık Yarışması
Hafızlık Yarışması
Hafızlık Yarışması
Hafızlık Yarışması

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hafızlık Yarışması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Demiryolları "Çin'e giden ilk ihracat treni yolundan döndü" iddialarına yanıt verdi: Gümrükleme için Halkalı'ya geldi Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Çağatay Ulusoy, ekranlara dönüyor! İşte yeni dizisi Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel, takipçisinin yorumuna verdiği yanıtla herkesi şoke etti Türkiye soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek! Hafta ortasından itibaren kar geliyor Antikorlara yakalanmayan koronavirüs mutasyonu tespit edildi Akdeniz açıklarındaki 5.2'lik deprem 150 kilometre uzaklıktaki Karaman'da kayaları yerinden oynattı Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaşıp bulaşmayacağından emin değiliz