Hagi İzmir'e Geliyor - Son Dakika

Hagi İzmir'e Geliyor

12.04.2014 11:13
Hagi İzmir'e Geliyor, System.String[]

Galatasaray'ın unutulmaz yıldızı Hagi, sahibi olduğu Hagi Futbol Akademi'yle birlikte Altınordu'nun düzenleyeceği U-12 Cup için İzmir'e gelecek.

Altınordu Sportif Etkinlikler Yöneticisi Gökhan Göktürk, Oyuncu İzleme Bölümü'nden Serhat Pekmezci, Orhan Yüksel ve Alp Özar, Romanya'ya giderek, Hagi Futbol Akademisi'ni ziyaret edip, "Karpatların Maradonası" ile bir araya geldi. Görüşmede Altınordu'nun organizasyon yapısı ve hedeflerini anlatan kataloğu inceleyen Hagi, Uluslararası U-12 Cup'a bizzat gelme kararı verdi.

"Altınordu'yu takip ediyorum. Doğru ve planlı işler yapılıyor. Bir çok ortak noktamız var" diyen efsane futbolcu, kendisine armağan edilen 10 numaralı Altınordu formasını özenle saklayacağını söyledi. 17 Nisan'da İzmir'e gelecek Hagi, ilk gün maçlarını izleyip, Başkan Seyit Mehmet Özkan'la bir araya gelecek.

Bu yıl 2'ncisi düzenlenen U-12 Cup'a Altınordu, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor'un yanı sıra Brezilya'dan Fut Talentos, Almanya'dan Hoffenheim ve Fortuna Dusseldorf, Hollanda'dan Twente, Danimarka'dan Brondby, Romanya'dan Hagi Futbol Akademi katılacak.

Hagi İzmir'e Geliyor

Kaynak: TotemSpor.Com

Son Dakika Spor Hagi İzmir'e Geliyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika! İngiltere, Türkiye'yi seyahat sonrası zorunlu otel karantinası gerektiren kırmızı listeden çıkardı 18:50 Son Dakika! İngiltere, Türkiye'yi seyahat sonrası zorunlu otel karantinası gerektiren kırmızı listeden çıkardı 15 yaşındaki çocuk, penis boyunu ölçmek amacıyla içine kablo sokarak hastanelik oldu 18:20 15 yaşındaki çocuk, penis boyunu ölçmek amacıyla içine kablo sokarak hastanelik oldu Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Akkuyu Nükleer Santrali'nin birinci ünitesini inşallah Mayıs 2023'e yetiştireceğiz 18:02 Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Akkuyu Nükleer Santrali'nin birinci ünitesini inşallah Mayıs 2023'e yetiştireceğiz
İlk kar Erzurum'da Palandöken Dağı'na düştü 17:50 İlk kar Erzurum'da Palandöken Dağı'na düştü İtalyan basınından yoğun ilgi gören Fatih Terim bombayı patlattı: İtalya'dan teklif gelirse hemen ayrılırım 17:35 İtalyan basınından yoğun ilgi gören Fatih Terim bombayı patlattı: İtalya'dan teklif gelirse hemen ayrılırım Eşini ve 1,5 aylık oğlunun üzerine kolonya dökerek yakan babanın ifadesi ortaya çıktı: Nasıl oldu bilmiyorum 17:22 Eşini ve 1,5 aylık oğlunun üzerine kolonya dökerek yakan babanın ifadesi ortaya çıktı: Nasıl oldu bilmiyorum
Bulgar ve Yunan turistler kışlık kıyafet almak için Edirne'ye akın etti 16:35 Bulgar ve Yunan turistler kışlık kıyafet almak için Edirne'ye akın etti Koronavirüsten bile hızlı ve güçlü yayılan norovirüs belirtileri neler? 16:17 Koronavirüsten bile hızlı ve güçlü yayılan norovirüs belirtileri neler?
Advertisement