Son Dakika Haberleri: Havza'da Dünya Engelliler Günü Kutlaması

Havza'da Dünya Engelliler Günü Kutlaması

9 ay önce

Dünya Engelliler Günü nedeni ile Havza Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile eğlence düzenlendi.

Havza'da Dünya Engelliler Günü Kutlaması, System.String[]

Dünya Engelliler Günü nedeni ile Havza Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile eğlence düzenlendi.


Havza Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hasan Göktuğ, yemek sonrası yaptığı konuşma da engellilerin yaşadıkları sıkıntılar ve bu konuda yapılan yasal düzenlemelere değindi.


Göktuğ, "Unutmayalım ki bizler de potansiyel birer engelli adayıyız. Bu tür geceler engeliler adına farkındalık yaratmak için önemli. Düzenlenen programlar engelli vatandaşlarımızın sorunlarını anlamak ve onlarla bir araya gelmek için önemli." dedi.


Konuşmaların ardından öğretmenlerden oluşan koro konser verdi.


Programda ayrıca Havza Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde tarafından yapılan el ürünlerinin sergisi açıldı.


Etkinliğe, Kaymakam Metin Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Havza Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hasan Göktuğ, protokol üyeleri, vatandaşlar ve Havza Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri katıldı.

Haber Yayın Tarihi: 04.12.2018 09:33 Kaynak: AACan Yaman'ın kaslı fotoğrafına Ebru Polat'tan dikkat çeken yorum
Eski eşi tarafından bıçaklanan Emine Bulut'un son görüntüsü ortaya çıktı: Ölmek istemiyorum Ünlü isimler, eşi tarafından öldürülen Emine Bulut için sessiz kalmadı