HDP Bitlis Milletvekili Gaydalı'nın testi pozitif çıktı, bütçe görüşmelerine ara verildi - Son Dakika

HDP Bitlis Milletvekili Gaydalı'nın testi pozitif çıktı, bütçe görüşmelerine ara verildi

16.11.2020 16:54
HDP Bitlis Milletvekili Gaydalı'nın testi pozitif çıktı, bütçe görüşmelerine ara verildi, System.String[]

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, HDP Bitlis Milletvekili Mahmut Celadet Gaydalı'nın Kovid-19 testinin pozitif çıkması üzerine, görüşmelere apar topar ara verildi.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, bakanlıkların 2021 mali yılı bütçe görüşmeleri sürüyor. Bugün Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın bütçe görüşmeleri devam ederken, toplantıyı takip eden HDP Bitlis Milletvekili Mahmut Celadet Gaydalı, Kovid-19 testinin pozitif çıktığını öğrendi.

TOPLANTIYA ARA VERİLDİ

Gaydalı, bunun üzerine salondan çıkarken, toplantıya da ara verildi. Maske takıp, fiziksel mesafe kuralına uygun olarak salonda oturan komisyon üyeleri ve görüşmeleri izleyen milletvekilleri, dışarı çıktı. Toplantının yapıldığı tören salonunda ise dezenfeksiyon çalışması başlatıldı. Çalışmanın ardından görüşmelere devam edilecek.

TEDBİR AMACIYLA TEST YAPTIRMIŞ

HDP'li Gaydalı'nın herhangi bir semptomu olmamasına rağmen tedbir amacıyla test yaptırdığı, sonucu pozitif çıkınca da evine gittiği, yanında oturan milletvekillerinin de tedbir amacıyla test yaptıracağı öğrenildi.

HDP Bitlis Milletvekili Gaydalı'nın testi pozitif çıktı, bütçe görüşmelerine ara verildi

Kaynak: DHA

Son Dakika Politika HDP Bitlis Milletvekili Gaydalı'nın testi pozitif çıktı, bütçe görüşmelerine ara verildi - Son Dakika


Son Dakika

Protesto sonrası yayıncı kuruluş atağa geçti! Fenerbahçe'den yanıt gecikmedi Havai fişek patlaması sonucu yaralanan G.Saraylı Elabdellaoui, mayıs ayına kadar hastanede kalacak Siyaset sosyoloğu Prof. Dr. Nur Vergin evinde ölü bulundu Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti Yürek burkan olay! Yardım istemek için geldiği muhtarlıkta kalp krizinden öldü Korkutan araştırma! Kovid-19'u atlatanların üçte biri ilk 5 ayda tekrar hastaneye kaldırıldı