Hekimhan Kaymakamı Ahmet Özdemir Göreve Başladı - Son Dakika

Hekimhan Kaymakamı Ahmet Özdemir Göreve Başladı

25.10.2018 12:27
Hekimhan Kaymakamı Ahmet Özdemir Göreve Başladı, System.String[]

Kaymakamlar Kararnamesi ile Malatya'nın Hekimhan ilçesine atanan Kaymakam Ahmet Özdemir, yeni görevine başladı.

Kaymakamlar Kararnamesi ile Malatya'nın Hekimhan ilçesine atanan Kaymakam Ahmet Özdemir, yeni görevine başladı.

Hekimhan kaymakamı olarak atanan Özdemir, Kocaeli Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım ile İşletme bölümlerinden mezun oldu.

2013 - 2015 yılları arasında İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığında uzman yardımcısı olarak görev yapan Özdemir, 2015 yılında Bartın'da kaymakam adayı olarak Mülki İdare Amirliği yaptı.

Mülkiye teftiş stajını İstanbul'da, kaymakam vekilliği stajını ise Ulus ve Daday'da tamamlayan Özdemir, 2017 yılında vekaleten Manisa'nın Selendi Kaymakamlığına atandı.

Daha sonra Londra'da dil eğitimi alan Özdemir, Hekimhan Kaymakamlığına asaleten atandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hekimhan Kaymakamı Ahmet Özdemir Göreve Başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'da kar yağışı sonrası oluşan kartpostallık manzara drone ile görüntülendi Meteoroloji'den Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki 9 il için kar yağışı uyarısı Pompeo yeni istihbarat raporunu açıkladı, Vuhan'daki laboratuvarı işaret etti: Hayati bilgiler saklanıyor Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun evinden deste deste para çıktı Otomotiv devleri Fiat ve Peugeot resmen birleşti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışta konuşmak isteyen ismi böyle uyardı: O mikrofonu milletvekilimize ver