Hekimhan Kaymakamı Ahmet Özdemir Göreve Başladı - Son Dakika

Hekimhan Kaymakamı Ahmet Özdemir Göreve Başladı

25.10.2018 12:27
Hekimhan Kaymakamı Ahmet Özdemir Göreve Başladı, System.String[]

Kaymakamlar Kararnamesi ile Malatya'nın Hekimhan ilçesine atanan Kaymakam Ahmet Özdemir, yeni görevine başladı.

Kaymakamlar Kararnamesi ile Malatya'nın Hekimhan ilçesine atanan Kaymakam Ahmet Özdemir, yeni görevine başladı.

Hekimhan kaymakamı olarak atanan Özdemir, Kocaeli Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım ile İşletme bölümlerinden mezun oldu.

2013 - 2015 yılları arasında İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığında uzman yardımcısı olarak görev yapan Özdemir, 2015 yılında Bartın'da kaymakam adayı olarak Mülki İdare Amirliği yaptı.

Mülkiye teftiş stajını İstanbul'da, kaymakam vekilliği stajını ise Ulus ve Daday'da tamamlayan Özdemir, 2017 yılında vekaleten Manisa'nın Selendi Kaymakamlığına atandı.

Daha sonra Londra'da dil eğitimi alan Özdemir, Hekimhan Kaymakamlığına asaleten atandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hekimhan Kaymakamı Ahmet Özdemir Göreve Başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Spor yorumcusu Turgay Demir, canlı yayında Maradona'dan bahsederken el hareketi çekti Prof. Dr. Özlü'den dün açıklanan vaka sayılarıyla ilgili soruya dikkat çeken yanıt: Bu sayıları ben de görmüyordum Kazada aracından çatıya fırlayan sürücünün arkadaşı konuştu: Şaşırdık, anlam veremedik Son Dakika: İBB'nin 6 bin yeni taksi projesi teklifi Bakanlık ve Valilik temsilcilerinin oylarıyla reddedildi Model Brittany Rhea Phillips, üzerinden geçen aracın altında can verdi! Ezen kişi çocuğunun babası çıktı İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Koronavirüs nedeniyle öğrencilerin gelmediği Kars'ta kiralık evler elde kaldı Danimarka'da itlaf edilen vizonlar toprağın altından yüzeye yükseldi