İsmail Türüt'ten Sedat Peker açıklaması: Dostumdur, hala görüşürüm! - Son Dakika

İsmail Türüt'ten Sedat Peker açıklaması: Dostumdur, hala görüşürüm!

24.01.2022 08:31
İsmail Türüt'ten Sedat Peker açıklaması: Dostumdur, hala görüşürüm!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'le olan fotoğrafını silmemesiyle gündeme gelen türkücü İsmail Türüt, Peker'le hâlâ dost olduklarını ve görüştüklerini ifade etti.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile eski bakan Mehmet Ağar hakkındaki iddialarıyla başlayan video serilerinin ardından ünlüler Peker'le olan fotoğraflarını Instagram'dan silme yarışına girmişti. İktidara yakınlığı ile bilinen şarkıcı İsmail Türüt, Peker'le olan fotoğrafını silmemişti.

"BU ADAMLAR VATAN HAİNİ DEĞİL"

Sedat Peker'in eski dostu olduğunu dile getiren İsmail Türüt, "Bu adamlar vatan haini değil ki ya" ifadelerini kullandı.

Türkücü İsmail Türüt, Akit TV'de katıldığı programda Sedat Peker'in eski dostu olduğunu dile getirirken, Alaattin Çakıcı ile ilgili olarak da, "Dün severdim. Ölene kadar da seveceğim" diye konuştu.

İsmail Türüt, "Sen bu adamlara mafya dersin kabadayı dersin. Başka bir şey derim" diye anlattı.

YORUMLAR (1)
500
Sedat Peker, Deli Çavuş üzerinden SADAT'a esti gürledi: Devletin parasını çalmak için bıraktığınız sakallar sizi kurtaramayacak Sedat Peker, Deli Çavuş üzerinden SADAT'a esti gürledi: Devletin parasını çalmak için bıraktığınız sakallar sizi kurtaramayacak SADAT Başkanı Melih Tanrıverdi: Sedat Peker randevu talep etti vermedik SADAT Başkanı Melih Tanrıverdi: Sedat Peker randevu talep etti vermedik Sedat Peker'in 'El Nusra' iddiasına, SADAT Başkanı Tanrıverdi'den cevap geldi: Silah gönderildi diyorsa bu onun problemi Sedat Peker'in 'El Nusra' iddiasına, SADAT Başkanı Tanrıverdi'den cevap geldi: Silah gönderildi diyorsa bu onun problemi

Son Dakika Güncel İsmail Türüt'ten Sedat Peker açıklaması: Dostumdur, hala görüşürüm! - Son Dakika


Advertisement