Son Dakika Haberleri: Ispartalı İmam Hatiplilerden Şehitler İçin Hatm-i Şerif

Ispartalı İmam Hatiplilerden Şehitler İçin Hatm-i Şerif

3 gün önce

Ispartalı İmam Hatiplilerden şehitler için Hatm-i ŞerifISPARTA - Isparta'da imam hatip ortaokulu ve lisesi öğrencileri tarafından şehitler için 3 gün önce başlatılan Kur'an-ı Kerim okuma kampanyasının Hatm-i Şerif duası Afrin Şehidi Ali Yılmaz'ın baba ocağında gerçekleştirildi.

Ispartalı İmam Hatiplilerden şehitler için Hatm-i Şerif

ISPARTA - Isparta'da imam hatip ortaokulu ve lisesi öğrencileri tarafından şehitler için 3 gün önce başlatılan Kur'an-ı Kerim okuma kampanyasının Hatm-i Şerif duası Afrin Şehidi Ali Yılmaz'ın baba ocağında gerçekleştirildi.
Isparta'daki imam hatip okullarında öğrenim gören öğrenciler tarafından şehitler için 3 gün önce başlatılan Hatm-i Şerif çalışması kapsamında cüzlerini tamamlayan öğrenciler, Hatim Duasını Afrin Şehidi Ispartalı uzman Çavuş Ali Yılmaz'ın baba ocağı önündeki taziye çadırında gerçekleştirdi. Yaklaşık 25 öğrenci, duası öncesinde Şehit Yılmaz'ın babası Süleyman Hilmi Yılmaz ile dedesi Ali Yılmaz'a başsağlığı dileklerinde bulundular.
İmam hatipli öğrencilerin hatim duası ve taziye ziyaretlerinde imam hatip okulları platformu yöneticileri, okul müdürleri ve öğretmenler de yer aldı.Kriz Çıkartacak Suriye İddiası: Esad Rejiminin Öncü Birlikleri Afrin'e Girdi AB'den Türkiye'ye Skandal Vize Serbestliği Şartı: Afrin'den Çekilin

Esad Rejiminin Kimyasal Yalanına Bakan Çavuşoğlu'ndan Yalanlama! Kilis'te Evin Mutfağına Roket Düştü