İSTANBUL'DA EĞLENCE MEKANLARINDA GECE DENETİMİNİN BİLANÇOSU - Son Dakika

İSTANBUL'DA EĞLENCE MEKANLARINDA GECE DENETİMİNİN BİLANÇOSU

25.09.2021 12:14

SARIYER, Beyoğlu ve Bakırköy'de eğlence mekanlarına yönelik yapılan denetimlerde 1 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası olan bir kişi yakalandı.

SARIYER, Beyoğlu ve Bakırköy'de eğlence mekanlarına yönelik yapılan denetimlerde 1 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası olan bir kişi yakalandı. 2 ruhsatsız mekan ve 4 TAPDK belgesiz mekana işlem uygulanırken, mekanlarda konsomatris olarak çalıştığı tespit edilen 7 yabancı uyruklu olmak üzere toplam 67 kadın ve sigortasız olarak çalıştırılan 16 kişi işlemler için emniyet müdürlüklerine götürüldü.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü koordinasyonunda Organize Şube Müdürlüğü ve Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından dün akşam 23.00-01.00 saatler arasında 75 ekip ile 150 personelin katılımıyla Sarıyer, Beyoğlu ve Bakırköy ilçelerinde 57 eğlence mekanında denetim yapıldı. Bin 138 kişiye Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgulaması yapılan denetimlerde 1 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası olan bir kişi yakalandı. 2 ruhsatsız mekan, 4 TAPDK belgesiz mekana işlem uygulanırken, bir mekan içerisinde kapalı alanda sigara içen 2 kişiye idari para cezası kesildi. Mekanlarda konsomatris olarak çalıştığı tespit edilen 7'si yabancı uyruklu olmak üzere toplamda 67 kadın ve sigortasız olarak çalıştığı belirlenen 16 kişi de gerekli işlemlerin yapılması için polis merkezlerine götürüldü.

İSTANBUL'DA EĞLENCE MEKANLARINDA GECE DENETİMİNİN BİLANÇOSU
İSTANBUL'DA EĞLENCE MEKANLARINDA GECE DENETİMİNİN BİLANÇOSU
İSTANBUL'DA EĞLENCE MEKANLARINDA GECE DENETİMİNİN BİLANÇOSU
İSTANBUL'DA EĞLENCE MEKANLARINDA GECE DENETİMİNİN BİLANÇOSU

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İSTANBUL'DA EĞLENCE MEKANLARINDA GECE DENETİMİNİN BİLANÇOSU - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 30 Kasım günü koronavirüs sebebiyle 207 kişi vefat etti, 25 bin 216 yeni vaka tespit edildi 20:48 Son Dakika: Türkiye'de 30 Kasım günü koronavirüs sebebiyle 207 kişi vefat etti, 25 bin 216 yeni vaka tespit edildi Türk doktor Mehmet Öz siyasete giriyor! Cumhuriyetçi Parti'den aday olacak 20:42 Türk doktor Mehmet Öz siyasete giriyor! Cumhuriyetçi Parti'den aday olacak Babasını öldüren amcasından şikayetçi olmadı! Sözleri yaşanan olaydan daha vahim 17:39 Babasını öldüren amcasından şikayetçi olmadı! Sözleri yaşanan olaydan daha vahim F-35 uçağı havalanamadan denize düştü 15:19 F-35 uçağı havalanamadan denize düştü Burçin Birben: Ebru Gündeş'in okuduğu Saygılarımla şarkısını iblise yazdım 14:40 Burçin Birben: Ebru Gündeş'in okuduğu Saygılarımla şarkısını iblise yazdım Son Dakika! Gaziantep'te 3 aylık bebeğini öldüresiye döven baba Yunus Göç tutuklandı 14:25 Son Dakika! Gaziantep'te 3 aylık bebeğini öldüresiye döven baba Yunus Göç tutuklandı
MÜSİAD: Kurdaki ani hareketliliğin 10-15 gün içinde sona ereceğini düşünüyoruz 12:24 MÜSİAD: Kurdaki ani hareketliliğin 10-15 gün içinde sona ereceğini düşünüyoruz Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak asgari ücret açıklaması! 11:13 Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak asgari ücret açıklaması!
Advertisement