İzmir'den yürek yakan görüntüler! Çöken binaların başında feryatlar yükseliyor - Son Dakika

İzmir'den yürek yakan görüntüler! Çöken binaların başında feryatlar yükseliyor

30.10.2020 15:46

İzmir'in Seferihisar ilçesinde 6.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem sonrası vatandaşlar büyük panik yaşarken, yıkılan binaların başında yükselen feryatlar yürek dağladı.

Ege Denizi'nde merkez üssü İzmir'in Seferihisar ilçesi açıkları olan 6.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İzmir'de yoğun olarak hissedilen deprem, büyük paniğe neden oldu. Bazı evlerin yıkıldığı belirtilirken, çok sayıda bina da hasar gördü. Bölgeden gelen görüntülerde yıkılan binaların başında feryat eden vatandaşların görüntüleri yürek dağladı.

İzmir'den yürek yakan görüntüler! Çöken binaların başında feryatlar yükseliyor

Son Dakika 3. Sayfa İzmir'den yürek yakan görüntüler! Çöken binaların başında feryatlar yükseliyor - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Mustafa Kılıç isimli sosyal medya kullanıcısı, İzmir depremini 15 saat önceden haber verdi İzmir'deki depremde binanın çökme anı anbean kamerada! İzmir'i sallayan depremde bazı binalar yıkıldı! Gelen görüntüler korkunç Son Dakika! İstanbul ve İzmir Valiliklerinden 6,6'lık depremle ilgili ilk açıklama Nihat Hatipoğlu'dan bira içen kızlarla ilgili yeni açıklama: Ben de sizinle beraber oturayım mı deseydim Koronavirüse yakalanan dünyanın en uzun insanı Sultan Kösen 1 haftadır yoğun bakımda Borsada işlem gören en değerli şirket BİM oldu Mesut Yılmaz'ın ölüm haberi memleketini yasa boğdu