Kahta'da Adıyaman Tanıtım Günleri İçin Hazırlık Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Kahta'da Adıyaman Tanıtım Günleri İçin Hazırlık Toplantısı Yapıldı

27.08.2014 17:29
Kahta'da Adıyaman Tanıtım Günleri İçin Hazırlık Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Kahta Kaymakamlığı tarafından Adıyaman tanıtım günleri için hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.

Kahta Kaymakamlığı tarafından Adıyaman tanıtım günler için hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.

Kaymakam Metin Esen, yaptığı açıklamada, 25-28 Eylül tarihleri arasında İstanbul Feshane'de gerçekleşecek Adıyaman tanıtım günlerinin hazırlık çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Esen, Adıyaman tanıtım günlerinin ilk kez geçen yıl Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde güzel bir şekilde gerçekleştiğini söyledi.

Tanıtım günlerinin bu yıl ikincisini İstanbul Feshane'ne düzenleneceğini belirten Esen, "Tüm hazırlıklarımız tamamlanmak üzere. Kahta Belediyesi'yle birlikte ilçemizi ve ilimizi en güzel şekilde tanıtacağımı bir yer kiraladık. Hazırlıklarımızı pür dikkatle sürdürüyoruz. Adıyaman bu tanıtım günleri ile hak ettiği yere gelecektir" dedi.

Tanıtım günlerine ilçe olarak birlik ve beraberlik içinde çalışmalar yürüttüklerini vurgulayan Esen, iş adamlarının destekleriyle maddi olarak birçok engeli aştıklarını ifade etti.

Barındırdığı tarihi mirasla Adıyaman'ın tarihin beşiği olarak niteleyen Esen, şöyle konuştu:

"Adıyaman tanıtım günlerinde diğer ilçelerimizle birlik içinde tanıtımlarımızı yapacağız. Tabiki en büyük ilçenin Kahta olması ve yer altı ve yerüstü  zenginleri bakımından ilk sırada yer alan ilçemiz orada da en büyük yeri kiralayarak Adıyaman'dan sonra en büyük yükü üzerine aldı. Sorumluluk bilinciyle ilimizi en güzel şekilde tanıtacağız" - Adıyaman

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kahta'da Adıyaman Tanıtım Günleri İçin Hazırlık Toplantısı Yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'la görüşen Saadet Partili Asiltürk'ün ittifak açıklamalarına Karamollaoğlu'ndan yanıt: İnşallah çatlaklar olmaz Son Dakika: Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Trabzonspor Süper Kupa'yı müzesine götürdü Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendisini öldürdü Dünyaca ünlü yıldız Halsey, Türk senarist Alev Aydın'dan hamile kaldı Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu Birol Doğan istifa etti Polis memuru ve öğretmen eşinin ölümünde korkunç detay! Çatıdan düşen buz kombinin bacasını çıkarmış Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme İş adamına şirketinin önünde kanlı pusu! Kurşun yağmuruna tuttular