Karaosmanoğlu, Bakan Selçuk'u Ağırladı - Son Dakika

Karaosmanoğlu, Bakan Selçuk'u Ağırladı

07.03.2019 08:31
Karaosmanoğlu, Bakan Selçuk'u Ağırladı

Başkan Karaosmanoğlu, Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'u makamında konuk etti.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'u makamında konuk etti. Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Başkan Vekili Zekeriya Özak ve Genel Sekreter Yardımcıları Gökmen Mengüç ve Dr. Ali Yeşildal'ın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, Bakan Selçuk'a kent hakkında detaylı bilgi verdi.

"GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİYLE KOCAELİ'YLE TEKRAR BULUŞACAĞIZ"

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Bilime Kadın ve Çocuklar Günü" programı sonrasında bir dizi ziyaret için geldiği Kocaeli'nde Büyükşehir Belediye Başkanlığını da ziyaret etti. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'ndan kent hakkında bilgi alan Bakan Selçuk, Karaosmanoğlu'ndan Kocaeli'nde hayata geçirilen çalışmalar hakkında da bilgiler aldı. Bakan Selçuk "Kuruluşundan itibaren Kocaeli teşkilatında görev almış, bu davaya omuz vermiş, bu kente hizmet etmiş bütün dava arkadaşlarımızı ve büyüklerimizi selamlıyoruz. İnşallah 31 Mart akşamı yine bir zaferle gönül belediyeciliğiyle Kocaeli'yle tekrar buluşacağız. 31 Mart akşamı bir zaferle çıtamızı daha da yükseğe çıkartacağız" dedi.

YORUMLAR
500
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yarın Uşak'ta olacak Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yarın Uşak'ta olacak Milli Eğitim Bakanı Özer: '(Çıraklık eğitimi) Yıl sonuna kadar inşallah 1 milyonu aşacağız' Milli Eğitim Bakanı Özer: '(Çıraklık eğitimi) Yıl sonuna kadar inşallah 1 milyonu aşacağız' Milli Eğitim Bakanı Özer: 'Yapmak istediğimiz şey, nitelikli insan kaynağını yetiştirerek ülkemizin çok daha güçlü olmasını sağlamak' Milli Eğitim Bakanı Özer: 'Yapmak istediğimiz şey, nitelikli insan kaynağını yetiştirerek ülkemizin çok daha güçlü olmasını sağlamak'
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Karaosmanoğlu, Bakan Selçuk'u Ağırladı - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement