Kartal'da Öğretmenler"Yeni Türkü" ile Coştu - Son Dakika

Kartal'da Öğretmenler"Yeni Türkü" ile Coştu

25.11.2018 10:08
Kartal'da Öğretmenler

Kartal Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel organizasyonuyla Türkiye'nin sevilen müzik grubu Yeni Türkü'yü Kartallı hayranlarıyla buluşturdu.

Kartal Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel organizasyonuyla Türkiye'nin sevilen müzik grubu Yeni Türkü'yü Kartallı hayranlarıyla buluşturdu.

Kartal belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel bir konser etkinliği gerçekleştirdi. Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi'nde düzenlenen konserde sevilen müzik grubu Yeni Türkü, dillere pelesenk olan şarkılarını Kartallı öğretmenler için seslendirdi. Hep bir ağızdan şarkılara eşlik eden öğretmenler bu özel günün tadını çıkardı. Konsere katılan yüzlerce eğitimci bu eşsiz anları cep telefonlarına kaydetti. Başarılı müzik grubu Yeni Türkü'nün performansı ise izleyenlerden büyük alkış topladı.

Etkinliğe Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz olmak üzere yüzlerce öğretmen ve aileleri katıldı. - İstanbul

- Kaynak: DHA

Son Dakika Kültür Sanat Kartal'da Öğretmenler'Yeni Türkü' ile Coştu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 501 liradan işlem görüyor Son Dakika! Mesut Yılmaz'ın vefatıyla ilgili hastaneden ilk açıklama: Yaklaşık 2 yıldır kanser tedavisi görüyordu Dolar 8,34 ile rekor tazeledi Fransa'yı kana bulayan Tunuslu mültecinin ilk görüntüsü ortaya çıktı Azerbaycan, 25 sivilin öldüğü Berde'nin intikamını alıyor: Sivilleri vuran 'Smerç' SİHA'larla imha edildi Kanser tedavisi gören sunucu Dilay Kemer hayatını kaybetti Aşk yaşadıkları konuşulan Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan aynı eve girerken yakalandı 11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı