Son Dakika Haberleri: Kobani'de Faaliyet Gösteren Pkk/kck-Pyd/ypg Üyesi 2 Kişi Yakalandı

Kobani'de Faaliyet Gösteren Pkk/kck-Pyd/ypg Üyesi 2 Kişi Yakalandı

7 gün önce

İZMİR'de, bölücü terör örgütü PKK/KCK üyesi olduğu belirlenen ve 2014'te Kobani'de 2 yıl süreyle silahlı faaliyet gösterdiği saptanan 2 örgüt üyesi yakalandı.

Kobani'de Faaliyet Gösteren Pkk/kck-Pyd/ypg Üyesi 2 Kişi Yakalandı, System.String[]
İZMİR'de, bölücü terör örgütü PKK/KCK üyesi olduğu belirlenen ve 2014'te Kobani'de 2 yıl süreyle silahlı faaliyet gösterdiği saptanan 2 örgüt üyesi yakalandı.

İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, yaptıkları istibarat çalışmaları sonucu PKK/KCK-PYD/YPG terör örgütü adına Kobani olaylarında faaliyet göstermek için 2014 yılında örgüte katılan, yurt içi ve Irak'ın kuzeyinde silahlı faaliyet gösteren 2 teröriste ulaştı. Yapılan çalışmalarda terör örgütü adına 2 yıl boyunca Kuzey Irak'ta silahlı faaliyet gösteren şüphelilerin A.P ve H.D. olduğu belirlendi. 2016'dan itibaren Türkiye'de oldukları saptanan 2 örgüt üyesi teknik ve fiziki takibe alındı. İzmir'e gelen A.P ve H.D. İzmir İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan operasyonla yakalandı. Gözaltına alınan şüphelilerin işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi. - İzmirCHP İzmir İl Başkanlığı Karıştı! Polis Müdahale Etti Fatih Altaylı, Şeyma Subaşı ile Dalga Geçti!

Çanakkale Depremi Sonrası İstanbul'da 4 Katlı Bina Boşaltıldı Adnan Oktar'a 30 Yıl Hizmet Eden Eski Kedicikten Namaz İtirafı!