Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı - Son Dakika

Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı

16.05.2015 14:39
Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı, System.String[]

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Kocaeli Valiliği, Kocaeli Üniversitesi ve Sivil Toplum Kuruluşlarının katkılarıyla Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştirdiği 7. Kocaeli Kitap Fuarı Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın katılımıyla açıldı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Kocaeli Valiliği, Kocaeli Üniversitesi ve Sivil Toplum Kuruluşlarının katkılarıyla Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştirdiği 7. Kocaeli Kitap Fuarı Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın katılımıyla açıldı. Bakan Işık her yıl büyüyen kitap fuarının bu yıl da büyük etkinliklerle buluşacağını söyledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin gelenekselleştirdiği ve Türkiye'nin en büyüklerinden olan 'Kocaeli 7. Kitap Fuarı' bugün Uluslararası Fuar Merkez'inde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karasomanoğlu, kitaf fuarı onur konuğu Nuri Pakdil'in katılımıyla açıldı. Kocaeli Kitap Fuarı, bu yıl 16-24 Mayıs tarihleri arasında kitapseverlere açacak. Kocaeli Kitap Fuarı, bu yıl 350 yayınevi, 42 sahaf, 67 STK ve 450 etkinlikle 30 bin metrekarelik alanda kitap severleri ağırlayacak.

'FUARIMIZ BÖLGESEL NİTELİK KAZANDI'

Fuarın her geçen yıl büyüdüğünü söyleyen Bakan Fikri Işık, "Hergeçen gün büyüyen bu fuarımız bu yıl da büyük etkinliklerle buluşacak. Fuarımız artık bölgesel nitelik kazanarak Doğu Marmara'yı da kapsayacak. Bu yılın onur konuğu 7 güzel adamdan biri olan Nuri Pakdil. Fikirleri ile bizlere yol gösteren isimler ile kitap fuarında buluşmak ve tanımak bizim için çok güzel olacak." dedi.

SEÇKİN YAZARLAR FUARDA

Fuarda Nuri Pakdil, Sadık Yalsızuçanlar, Ayşe Kulin, Rasim Özdenören, Ahmet Taşgetiren, Ahmet Şimşirgil, Mustafa Armağan, Uğur Koşar, Hilmi Yavuz, Nihat Ergün, Hanefi Avcı, Hayati İnanç, Canan Karatay, BejanMatur, Engin Noyan, Sevda Türküsev, Sunay Akın, Talha Uğurluel, Senai Demirci, Yusuf Kaplan, Yavuz Bahadıroğlu, Mehmet Ali Bulut, Balçiçek İlter, Bülent Akyürek, Ceyhun Yılmaz, Erdal Demirkıran, İbrahim Tenekeci, Kahraman Tazeoğlu, Zahide Yetiş, Ahmet Ümit, Abdurrahman Dilipak, Doğan Cüceloğlu, İsmail KıIıçarslan, Kadir Mısıroğlu, Sibel Eraslan gibi yüzlerce seçkin yazar okurlarıyla buluşacak.

7. Kocaeli Kitap Fuarı, 16-24 Mayıs tarihleri arasında her gün 10.30 ile 21.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı
Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı
Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı
Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı - Son Dakika


Son Dakika

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Koca dolandırıldı, karısı dolandırılmaktan kurtarıldı Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı