Kocaeli Ticaret Odasında ödül töreni - Son Dakika

Kocaeli Ticaret Odasında ödül töreni

29.05.2019 13:39
Kocaeli Ticaret Odasında ödül töreni, System.String[]

Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına giren Kocaeli'nin 5 firması için Kocaeli Ticaret Odasında (KOTO) ödül töreni düzenlendi.

Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına giren Kocaeli'nin 5 firması için Kocaeli Ticaret Odasında (KOTO) ödül töreni düzenlendi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) iş birliğinde belirlenen Türkiye 100 şirketleri, 2015-2017 döneminde ortaya koydukları satış gelirlerine göre sıralandı.

Bu sıralamaya göre, CDS Robotik Otomasyon Yazılım Elektrik Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., VTEK Bilişim ve İletişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., ROK Teknik Metal Makina ve Kalıp Sanayi Ticaret Ltd. Şti., SAMM Teknoloji İletişim Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile BEŞÜZZİ Gıda Turizm Hayvancılık İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti. Kocaeli'den ilk 100 listesine girmeyi başardı.

Törende, Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketlerinin yer aldığı Türkiye 100 listesine girmeyi başaran Kocaeli'nin 5 firmasına ödülleri takdim edildi.

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, burada yaptığı konuşmada, "Dünya ekonomisinde daralma var ama Kocaeli'de güzel şeyler oluyor. Türkiye 100'de kendi emekleriyle dereceye giren firmalarımıza teşekkür ediyorum. KOTO olarak her zaman yanlarında olacağımızı ifade etmek istiyorum." şeklinde konuştu.

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Kocaeli'nin bugün süper ligde olduğunu vurgulayarak, "Sadece benim bölgem Gebze'de 9 milyar dolara yakın ihracat yapılıyor. Bu gücü unutmamalıyız. Bu nimetlerden faydalanmalıyız. Allah tüm ülkeye Kocaeli gibi ihracat sağlasın." ifadelerini kullandı.

Törene, Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın ve ödül alan firmaların temsilcileri katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kocaeli Ticaret Odasında ödül töreni - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

G.Saray'da koronavirüse yakalanan 5 futbolcudan 4'ü iyileşti CHP'li Başarır'dan tartışma yaratan "Ordu satılmıştır" sözleriyle ilgili açıklama: İftira atıldı Kendini tavana asarak intihar eden terzinin bıraktığı not yürek dağladı: Çocuklarım size emanet, ölmem hepimiz için iyi olacak 64 gün yoğun bakımda kalan Başkan Böcek sosyal medya hesabından video paylaştı Son Dakika! İstanbul'da yarından itibaren kamuda mesai saatleri 10.00-12.30 ile 13.00-16.00 olacak Mahkeme, ağlıyor diye yastıkla bebeğini boğan annenin ağırlaştırılmış müebbet hapsini istedi Mucize filmiyle ünlenen Seda Tosun bir zamanlar 'kedicik'miş Eroin dolu araçta yakalanmıştı, ifadesi ortaya çıktı! Ayşe Dırla, olayı yine hayatını kurtaran Kadir Şeker'e bağladı