Kıskançlık tartışması katil etti! Kocasını sırtından bıçaklayarak öldürdü - Son Dakika

Kıskançlık tartışması katil etti! Kocasını sırtından bıçaklayarak öldürdü

28.03.2023 16:43

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde tartıştığı eşi Barış Selahattin Ener'i sırtından bıçaklayarak ölümüne neden olan Emel Ener'in cinayeti 'kıskançlık' nedeniyle meydana gelen tartışmada işlediği ileri sürüldü.

27 Mart günü saat 02.00 sıralarında 15 Mayıs Mahallesi 720 Sokak'taki apartmanın 1'inci katında meydana gelen olayda Barış Selahattin Ener ile kendisiyle aynı kafeteryada çalışan eşi Emel Ener arasında tartışma çıktı.

EŞİNİ SIRTINDAN BIÇAKLADI

Tartışmanın büyümesi ile Emel Ener, mutfaktan aldığı bıçak ile eşini sırtından bıçakladı. Barış Selahattin Ener hayatını kaybederken, Emel Ener gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. İlk ifadesinde, eşinin kendisine saldırdığı için bıçakladığını söyleyen Emel Ener, tutuklandı.

Kıskançlık tartışmasından kocasını sırtından bıçaklayarak öldürdü

6 AY ÖNCE DENİZLİ'YE YERLEŞMİŞLER

Emel Ener'in daha önce İstanbul'da bir hava yolu şirketinde kabin amiri olarak çalıştığı, Barış Selahattin Ener ile tanışıp evlendikleri, 6 ay önce de Denizli'ye yerleştikleri ve boşanma aşamasında oldukları öğrenildi.

Kıskançlık tartışmasından kocasını sırtından bıçaklayarak öldürdü

'KISKANÇLIK' İDDİASI

Olayla ilgili soruşturmayı sürdüren polis, aile yakınlarının ifadelerine başvurdu. Bu ifadelerden yola çıkan polis, Barış Selahattin Ener'in eski eşi ile sürekli görüştüğünü, Emel Ener'in de bu durumdan rahatsız olduğunu belirledi. Olay gecesi de alkol alan çiftin, kıskançlık nedeniyle tartıştıkları ve cinayetin bu nedenle işlendiği iddia edildi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR (4)
  • kahraman alparslan göktürk: Erkeğe şiddeti kınıyorum bu erkek cinayetleri son bulsun artık Cevap Yaz 12 4 Yayından Kaldır
  • Suat Aktaş: Bir erkek daha maalesef kadın yüzünden hayatını kaybetti, peki kim dur diyecek bu kadınlara kades gibi erdes lazım biz erkekler için. Cevap Yaz 9 0 Yayından Kaldır
  • erdem yıldırım: Bir erkek cinayeti daha Cevap Yaz 7 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Sevgilisinin pilavına fare zehri katarak ölümüne neden olan şahıs kendini bu sözlerle savundu: İntihar etmiş olabilir, ben yapmadım Sevgilisinin pilavına fare zehri katarak ölümüne neden olan şahıs kendini bu sözlerle savundu: İntihar etmiş olabilir, ben yapmadım

Son Dakika Güncel Kıskançlık tartışması katil etti! Kocasını sırtından bıçaklayarak öldürdü - Son Dakika


Advertisement