Koçtaş'tan "En Uzun Gece" İndirimleri - Son Dakika

Koçtaş'tan "En Uzun Gece" İndirimleri

19.12.2018 11:37
Koçtaş'tan

Koçtaş, kışın evde geçirilecek uzun saatleri daha da keyifli kılmak için yüzlerce çeşit ürünü kapsayan "En Uzun Gece" indirim kampanyasını başlatıyor.

Koçtaş, kışın evde geçirilecek uzun saatleri daha da keyifli kılmak için yüzlerce çeşit ürünü kapsayan "En Uzun Gece" indirim kampanyasını başlatıyor.

Koçtaş'tan yapılan açıklamaya göre, 21, 22 ve 23 Aralık'ta geçerli "En Uzun Gece" indirimleri, yüzlerce üründe geçerli olacak.

Yılın son kampanyasından faydalanmak isteyenlerin kaçırmaması için İstanbul'da Yenibosna, Kartal ve Viaport, Ankara'da Eryaman ve Ankamall, İzmir'de Bornova, Balçova ve Karşıyaka mağazaları 21 Aralık Cuma günü saat 00.00'a kadar açık olacak.

En uzun gece indirimleri kapsamında Blyss 9 dilim yağlı radyatör 299,90 TL yerine 219,90 TL'lik, 180 cm lambader 119,90 TL yerine 99,99 TL'lik, 3 kapılı gardırop 549,90 TL yerine 399,90 TL'lik, mısır patlatma makinesi 99,99 TL yerine 79,99 TL'lik, Performance Power 3.6V akülü vidalama 64,99 TL yerine 49,99 TL'lik indirimli fiyatlarıyla Koçtaş mağazaları ve koctas.com.tr'deki yerlerini alıyor.

Koçtaş'ın "En Uzun Gece" indirim kampanyasından yararlanmak isteyen Koçtaş Kart sahipleri, Koçtaş mağazaları ya da www.koctas.com.tr internet mağazasını ziyaret edebilecek.

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Koçtaş'tan 'En Uzun Gece' İndirimleri - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

480 milyon yıllık denizyıldızı fosili keşfedildi Korona nedeniyle zor günler geçiren restoran ve kafelerden yeniden açılmak için 5 maddelik öneri Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulan "Ekonomi ve hukukta reform" paketinde kritik başlıklar yer alıyor Joe Biden döneminde Türkiye-ABD ilişkisinin gidişatını beş başlık belirleyecek ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi