Kto Başkanlığı'na Asaf Mehmetbeyoğlu Getirildi - Son Dakika

Kto Başkanlığı'na Asaf Mehmetbeyoğlu Getirildi

09.05.2012 12:33
Kto Başkanlığı'na Asaf Mehmetbeyoğlu Getirildi, System.String[]

Kayseri Ticaret Odası'ndaki tüm görevlerinden istifa eden Hasan Ali Kilci'nin yerine, Yönetim Kurulu'nun yaptığı toplantı sonrasında Mehmet Asaf Mehmetbeyoğlu getirildi.

Kayseri Ticaret Odası'ndaki tüm görevlerinden istifa eden Hasan Ali Kilci'nin yerine, Yönetim Kurulu'nun yaptığı toplantı sonrasında Mehmet Asaf Mehmetbeyoğlu getirildi.

Kayseri Ticaret Odası'ndan yapılan yazılı açıklamada alınan karar şu şekilde duyuruldu:

"5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kanunun, 96. Maddesi, Organ seçimleri yönetmeliğinin 35. Maddesi gereğince; Ali Kilci'den boşalan Yönetim Kurulu Başkanlığı için,

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu'nun, 09/05/2012 tarihinde yaptığı toplantı sonucunda, Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına M. Asaf Mehmetbeyoğlu, Başkan Yardımcılıklarına ise Mustafa Erçalık ve Şaban Solmaz seçilmişlerdir.

Diğer yönetim kurulu üyeliklerinde bir değişiklik olmamıştır." - KAYSERİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kto Başkanlığı'na Asaf Mehmetbeyoğlu Getirildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de çocuk istismarından tutuklandığı iddia edilen Doç. Dr. Abdüssamed Köse, Marmara Üniversitesi'nden istifa etti TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Bakan Koca'nın aşı teşvik paylaşımına Seren Serengil'den yanıt: Ben bu aşıdan çok korkuyorum Ramo'da şok eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda ediyor Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine ek genelge! Kısıtlamadan muaf tutulanların listesi genişletildi Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum