Son Dakika Haberleri: Kuşadası'nda Sezon Boyunca 152 Gemi Sefer Yaptı

Kuşadası'nda Sezon Boyunca 152 Gemi Sefer Yaptı

8 gün önce

Kruvaziyer turizminin önemli merkezlerinden Kuşadası Limanı’na turizm sezonu boyunca 152 turist gemisi sefer yaptı.

Kuşadası'nda Sezon Boyunca 152 Gemi Sefer Yaptı, System.String[]
Kruvaziyer turizminin önemli merkezlerinden Kuşadası Limanı'na turizm sezonu boyunca 152 turist gemisi sefer yaptı. Bugün Kuşadası Limanı'na yanaşan sezonun gemisi de bin 300 turist getirdi.

Edinilen bilgiye göre, sezonun son gemisi olan Malta bayraklı Celestyal Olympia sabah saatlerinde Ege Port Limanı'na bin 300 yolcusu ve 800 mürettebatıyla Kuşadası Limanı'na geldi. Gemiden inen turistlerden büyük çoğunluğu otobüslerle Efes ve Meryem Ana Evi gibi tarihi ve turistik yerleri gezmeye giderken, bazıları de Kuşadası merkezinde gezmeyi tercih etti. Celestyal Olympia'nın, sezon sonu itibarıyla limana yanaşan 152. gemi olduğu açıklandı.

Bu arada, Yunan adalarına giden gemiyle seyahat eden Türk yolcular ise 10 Kasım için anma gerçekleştirdi. Geminin güvertesinde toplanan Türk yolcular, saat 09.05'i gösterdiğinde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk için saygı duruşunda bulundu. - AYDINKültür ve Turizm Bakanı Ersoy'dan Öğrencilere Maaş Müjdesi Üniversite Öğrencisi Genç Kız, Vasiyeti Yerine Getirilerek Son Yolculuğuna Uğurlandı

Dışişleri Bakanlığından Doğal Gaz Müjdesi: Türkiye Çalışmalara Başlıyor Yerli ve Milli Yemek Kartının Tanıtımı Yapıldı