Levent Kültür Merkezi Onat Kutlar Sahnesinde Bu Hafta - Son Dakika

Levent Kültür Merkezi Onat Kutlar Sahnesinde Bu Hafta

24.04.2014 13:50
Levent Kültür Merkezi Onat Kutlar Sahnesinde Bu Hafta, System.String[]

"Her Cuma Yeni Sinema" etkinliği kapsamında, Ramin Matin'in "Kusursuzlar" filmi bir hafta boyunca Levent Kültür Merkezinde.

Yeni Sinema Hareketi ve Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen, "Her Cuma Yeni Sinema" etkinliği kapsamında, Ramin Matin'in "Kusursuzlar" filmi bir hafta boyunca Levent Kültür Merkezinde.

"30'lu yaşlarındaki iki kız kardeş, çocukken gittikleri Ege kasabasındaki yazlıklarına, bu sefer baş başa bir süre dinlenmeye ve kafa dinlenmeye giderler. Anneannelerinin evine, eski odalarına yerleşen Lale ve Yasemin başta sorunsuzca sahile gidip gelen, iyi anlaşan kız kardeşler gibi görünseler de, ikisinin de içinde kopan fırtınalar çok geçmeden su yüzüne çıkacaktır. Aralarındaki gerilim yan komşu Kerim'in hayatlarına girmesiyle iyice su yüzüne çıkar. Beraber geçirdikleri süre boyunca, geçmişten gelen ve halen kanayan yaralar peşlerini bırakmayacaktır."

Senaryosunu Emine Yıldırım'ın yazdığı ve Ramin Matin'in yönettiği "Kusursuzlar" 50. Altın Portakal Film Festivali Ulusal Yarışmasında "En İyi Film", "En İyi Yönetmen" ve"En İyi FİLMYÖN Yönetmen" ödüllerinin sahibi olurken 4. Uluslararası Malatya Film Festivalinde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülüne layık görüldü. Filmin başrollerini Esra Bezen Bilgin, İpek Türktan Kaynak, İbrahim Selim ve Mehmet Ali Nuroğlu üstleniyor.

25 Nisan 2014 Cuma günü saat 19.00'da başlayacak olan gösterimin ardından yönetmen Ramin Matin ve yapımcı Oğuz Kaynak izleyicilerin sorularını yanıtlayacak.

Koordinasyonu Katadrom Kültür ve Sanat Derneği tarafından gerçekleştirilen ücretsiz etkinliğin Mayıs - Haziran programıysa açıklandı. Yeni programda Mayıs ayında "Aziz Ayşe", "Köksüz","Daire", "Saroyan Ülkesi" ve "El Yazısı" filmleri seyirciyle buluşacak.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Levent Kültür Merkezi Onat Kutlar Sahnesinde Bu Hafta - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adama düğün yaptı Doğum sırasında kafası kopan bebeğin vücudu anne rahminde kaldı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Kanlar içinde yere yığıldı! Yaşlı adamın feci şekilde hayatını kaybettiği kaza kamerada Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde