MasterChef Güzide Mertcan'a Mescid-i Aksa tepkisi! - Son Dakika

MasterChef Güzide Mertcan'a Mescid-i Aksa tepkisi!

17.05.2021 12:18
MasterChef Güzide Mertcan'a Mescid-i Aksa tepkisi!, System.String[]

MasterChef yarışmasıyla tanınan Güzide Mertcan, sosyal medyada Mescid-i Aksa paylaşımı yaptıktan sonra eğlencesine kaldığı yerden devam edince tepki topladı. Mertcan, eleştirilere yanıt verdi

TV8'in sevilen yarışması MasterChef Türkiye'nin en çok konuşulan yarışmacılarından biri olan Güzide Mertcan, uzun bir süre 7 milyon TL değerindeki villası ve lüks yaşantısıyla sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

Zaman zaman yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen eski yarışmacı şu sıralar eşinin işleri sebebiyle yurt dışında. Gezdiği yerleri paylaşan Güzide Mertcan Mescid-i Aksa paylaşımı yaptıktan sonra eğlenceli paylaşımlarına devam edince eleştiri topladı.

"HAYATIMIZ BİR ŞEKİLDE AKIYOR"

Güzide Mertcan, "Mescid-i Aksa paylaşımı sonrası eğlenmeye devam etmeniz şaşırttı" diyen takipçisine şu cevabı verdi:

"Müslüman kardeşlerimiz zor günler yaşıyor ama bizim de hayatımız bir şekilde akıyor. Sosyal medya dünyası yalan. Kimin ne hayır işi yaptığını, kimin samimi olduğunu bilemezsiniz."

GÜZİDE MERTCAN KİMDİR?

MasterChef Güzide Mertcan 2 Nisan 1988 İzmir doğumludur. Celal Bayar Üniversitesi mezunu. Evlenip İstanbul'a taşındıktan bir süre sonra ablasıyla ortak bir tekstil firması kurdu. Abiye ve günlük giyim kıyafetleri hazırlıyor.

Çocuklarından dolayı aktif olarak çalışma hayatında fazla bulunmadı. Çocukların biraz büyümesiyle uzman estetisyenlik alarak güzellik merkezi sahibi oldu.

Bunların yanı sıra yemek yapma tutkusu katlanarak arttı. Her mutfağı araştırıp farklı tarifler denemeyi çok sevdi. Bir dönem sosyal medya üzerinden tarif videoları çekti.

Güzide Mertcan, MasterChef'e katılmasını şu sözlerle açıklamıştı: "Artık 30 lu yaşlarıma geldim çocuklarımı büyüttüm kendimi mutlu etme zamanım geldi diye düşünüyorum. Bu yüzden MasterChefe katıldım."

MasterChef Güzide Mertcan'a Mescid-i Aksa tepkisi!
MasterChef Güzide Mertcan'a Mescid-i Aksa tepkisi!
MasterChef Güzide Mertcan'a Mescid-i Aksa tepkisi!

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin MasterChef Güzide Mertcan'a Mescid-i Aksa tepkisi! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Nefes kesen oylama bitti! Aleyna'yı yenen Yiğit Poyraz, Survivor'da yarı finale kaldı 23:36 Nefes kesen oylama bitti! Aleyna'yı yenen Yiğit Poyraz, Survivor'da yarı finale kaldı İngiltere, Türkiye'yi kırmızı listeden yine çıkarmadı 22:50 İngiltere, Türkiye'yi kırmızı listeden yine çıkarmadı Yaptığı savunma daha da rezil! Kadın öğretmen, boş sınıfta öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi 21:58 Yaptığı savunma daha da rezil! Kadın öğretmen, boş sınıfta öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi
Tatil sezonunu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz 21:16 Tatil sezonunu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz Canlı yayında kavga ettiler, canlı yayında tatlıya bağladılar! Uğur Dündar'la Yılmaz Özdil barıştı 20:40 Canlı yayında kavga ettiler, canlı yayında tatlıya bağladılar! Uğur Dündar'la Yılmaz Özdil barıştı Mersin'de dağ evindeki çadırda genç çiftin cansız bedenleri bulundu 19:11 Mersin'de dağ evindeki çadırda genç çiftin cansız bedenleri bulundu
Defineciler yer altı şehrini ortaya çıkardılar 17:33 Defineciler yer altı şehrini ortaya çıkardılar Kan izlerini takip eden aile, su kuyusunda 21 yaşındaki gencin cansız bedenini buldu 17:16 Kan izlerini takip eden aile, su kuyusunda 21 yaşındaki gencin cansız bedenini buldu
Advertisement