MDOB'dan "Cahit Berkay ve Yeşilçam Film Müzikleri Konseri" - Son Dakika

MDOB'dan "Cahit Berkay ve Yeşilçam Film Müzikleri Konseri"

19.11.2019 13:16
MDOB'dan

Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB) "Cahit Berkay ve Yeşilçam Film Müzikleri Konseri" verecek.

Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB) "Cahit Berkay ve Yeşilçam Film Müzikleri Konseri" verecek.

MDOB'dan yapılan açıklamaya göre, orkestra şefliğini Serdar Yalçın'ın üstlendiği, solistliğini sanatçı Cahit Berkay, anlatıcılığını Hande Taban'ın gerçekleştirdiği konser, Yenişehir Atatürk Kültür Merkezi'nde yarın sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

MDOB Orkestrasının da yer alacağı konserin konzertmeisterliğini Marina Kvlividze yapacak.

Konserde Melih Kibar, Cahit Berkay ve Moğollar, Yalçın Tura, Santuri Ethem Efendi ve Kemani Sebuh Simonyan gibi bestecilerin eserleri seslendirilecek.

Etkinlikte, Aile Şerefi, Neşeli Günler, Al Yazmalım, Devlerin Aşkı, Kılıbık, Çiçek Abbas, Hülya, Dila Hatun, Umutsuzlar, Süt Kardeşler, Hababam Sınıfı, Bu Nasıl Dünya ve Güler misin, Ağlar mısın filmlerinin müzikleri dinleyicilerin beğenisine sunulacak.

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat MDOB'dan 'Cahit Berkay ve Yeşilçam Film Müzikleri Konseri' - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısı sonrası merak konusu oldu! İşte Türkiye'de satılan Fransız malları G.Saray Başkanı Mustafa Cengiz'le, görevden alınacağı iddia edilen Fatih Terim arasındaki görüşme başladı Son Dakika! Erdoğan'dan Fransız malları için boykot çağrısı: Sakın satın almayın Son dakika: Kamu bankalarından yeni destek paketi: KOBİ'lere 100 bin liraya kadar kredi verilecek Metro raylarına düşen ve üzerinden 2 vagon geçen kızın mucize kurtuluşu Yarı çıplak halde 5. kattan düşen gencin annesinden şok iddia: Kuzenleri kablo ile darbedip, balkondan attı Şevval Şahin'e destek olmak isteyen Şeyma Subaşı'nın "Kıskanç milletiz" sözleri tepki çekti Hayatı film olan rahmetli Dilber Ay'ı Büşra Pekin canlandıracak