Mevlüt Çavuşoğlu, Brüksel'de Nıkos Dendıas ile Görüştü: "Bazı Adaylıklarımızı Karşılıklı Destekleme Kararı Aldık" - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Mevlüt Çavuşoğlu, Brüksel'de Nıkos Dendıas ile Görüştü: "Bazı Adaylıklarımızı Karşılıklı Destekleme Kararı Aldık"

20.03.2023 17:48

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Komisyonu ve Avrupa Birliği (AB) Dönem Başkanı İsveç tarafından düzenlenen Uluslararası Donörler Konferansı’na katılmak üzere gittiği Brüksel’de; Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüştü. Çavuşoğlu, "Bazı adaylıklarımızı karşılıklı olarak destekleme kararı aldık" açıklamasını yaptı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Komisyonu ve Avrupa Birliği (AB) Dönem Başkanı İsveç tarafından düzenlenen Uluslararası Donörler Konferansı'na katılmak üzere gittiği Brüksel'de; Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüştü. Çavuşoğlu, "Bazı adaylıklarımızı karşılıklı olarak destekleme kararı aldık" açıklamasını yaptı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Komisyonu ve AB Dönem Başkanı İsveç'in depremlerden sonra Türkiye ve Suriye halklarına destek için düzenlediği Uluslararası Donörler Konferansı'na katılmak üzere gittiği Brüksel'de bazı temaslarda bulundu. Çavuşoğlu, temasları arasında Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile bir araya geldi.

Çavuşoğlu, görüşmeye ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Nikos Dendias'la görüştük. Deprem ve tren kazasından sonraki dayanışmayı sürdürüyoruz. Bazı adaylıklarımızı karşılıklı olarak destekleme kararı aldık" dedi.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Mevlüt Çavuşoğlu, Brüksel'de Nıkos Dendıas ile Görüştü: 'Bazı Adaylıklarımızı Karşılıklı Destekleme Kararı Aldık' - Son Dakika


Advertisement