Son Dakika Haberleri: Parkinson Hastası, Durağa Kahraman Polis Fethi Sekin'in Resmini Yaptı

Parkinson Hastası, Durağa Kahraman Polis Fethi Sekin'in Resmini Yaptı

10 ay önce

İzmir'de Parkinson hastası Erdoğan, Bayraklı'daki minibüs durağının duvarına, İzmir Adliyesi önünde gerçekleşen saldırıda şehit düşen polis Fethi Sekin'in resmini yaptı.

Parkinson Hastası, Durağa Kahraman Polis Fethi Sekin'in Resmini Yaptı, System.String[]

İzmir'de Parkinson hastası 57 yaşındaki Hamdi Erdoğan, Bayraklı İlçesi'ndeki bir minibüs durağının duvarına, İzmir Adliyesi önünde geçen ocak ayında gerçekleşen hain saldırıda canı pahasına insanların hayatını kurtaran kahraman polis Fethi Sekin'in resmini yaptı.

ŞEHİT POLİS BÜYÜK BİR FACİAYI ÖNLEMİŞTİ

İzmir Adliyesi önünde 5 Ocak 2017'de teröristler tarafından, bombalı otomobil ve uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırıya canı pahasına müdahale edip, büyük bir faciayı önleyen şehit polis memuru Fethi Sekin'e duyulan hayranlık giderek artıyor.

PARKİNSON HASTASI, MİNİBÜS DURAĞINA SEKİN'İN PORTRESİNİ ÇİZDİ

Kahraman polis memuru Sekin'e hayranlık duyanlardan biri de İzmir'in Bornova İlçesi'nde yaşayan emekli işçi Hamdi Erdoğan. Parkinson hastalığı nedeniyle kaslarını kontrol edemeyen ve bu durumu resim yaparak önlemeye çalışan Erdoğan, Bayraklı İlçesi'ne bağlı Osmangazi Mahallesi'nde bulunan bir minibüs durağının duvarına şehit Sekin'in portresi ile Türk bayrağını resmetti.

Şehit Fethi Sekin'in büyük bir kahramanlık örneği gösterdiğini belirten Erdoğan, şöyle dedi:

"Rahmetli Fethi Sekin'le bir kez karşılaştım. İzmir Adliyesi'nde, davamız vardı. Aracımızla gitmiştim. 'Arabayı buraya park edemezsiniz' dedi. Böyle küçük bir iletişimimiz olmuştu. Fethi Sekin'in şehit olması beni çok üzdü, derinden etkilendim. Teröristlere karşı tek başına savaşarak şehit düştü. Gösterdiği kahramanlık, çok büyük bir olay. O bizim gurur kaynağımız. Bende resmini yapmak istedim. Buradaki arkadaşlar izin verdi. Ben de duvara şehidimizin resmini yaptım."
Elazığ'da Kaybolan 4 Yaşındaki Miray Ece Yılmaz Bulundu İnce'nin, Kendisine Seslenen Kadına Verdiği Tepki İzmir Mitingine Damga Vurdu!

Sürü Sahibi, Yıldırım Düşmesi Sonucu Telef Olan Keçilerine Sarılarak Ağladı