Ölüm Nedeni Otopsiyle Belirlenecek - Son Dakika

Ölüm Nedeni Otopsiyle Belirlenecek

03.01.2012 18:12
Ölüm Nedeni Otopsiyle Belirlenecek

Rusya bandıralı Caspian Wind adlı kuru yük gemisinin Çanakkale Boğazı geçişi sırasında yaşamını yitiren kaptanı Sukupov Alexander'in (50) cesedi, savcının incelemesinin ardından 132 bordo numaralı Sahil Güvenlik botu tarafından Çanakkale Şehir İskelesi'ne getirildi.

Rusya bandıralı Caspian Wind adlı kuru yük gemisinin Çanakkale Boğazı geçişi sırasında yaşamını yitiren kaptanı Sukupov Alexander'in (50) cesedi, savcının incelemesinin ardından 132 bordo numaralı Sahil Güvenlik botu tarafından Çanakkale Şehir İskelesi'ne getirildi. Kalp krizinden öldüğü sanılan Rus kaptanın cenazesi, askerler tarafından iskeledeki Kıyı Emniyeti Müdürlüğü'ne ait bir römorköre nakledilip, ceset torbasına konuldu. Kaptan Alexander'in cesedi daha sonra, kesin ölüm nedenini tespiti için otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Caspian Wind'in sahibi bulunduğu şirketin, görevlendireceği yeni kaptan gelinceye kadar Karanlık Liman Mevkisi'nde demirli olarak bekletileceği bildirildi.

Kaynak: DHA
1. Lig'e yükselen kadın basketbol takımına meşaleli karşılama 1. Lig'e yükselen kadın basketbol takımına meşaleli karşılama Rusya: Ukrayna, Tu-141 tipi İHA ile topraklarımıza saldırdı Rusya: Ukrayna, Tu-141 tipi İHA ile topraklarımıza saldırdı NATO: 'Rusya'nın nükleer söylemi tehlikeli ve sorumsuzca' NATO: 'Rusya'nın nükleer söylemi tehlikeli ve sorumsuzca'

Son Dakika Güncel Ölüm Nedeni Otopsiyle Belirlenecek - Son Dakika


Advertisement