Protesto sonrası yayıncı kuruluş atağa geçti! Fenerbahçe'den yanıt gecikmedi - Son Dakika

Protesto sonrası yayıncı kuruluş atağa geçti! Fenerbahçe'den yanıt gecikmedi

18.01.2021 22:20
Protesto sonrası yayıncı kuruluş atağa geçti! Fenerbahçe'den yanıt gecikmedi, System.String[]

Fenerbahçe'nin Ankaragücü maçı esnasında reklam panolarında yayıncı kuruluşa yönelik "Rejiye ve yönetmene müdahale istemiyoruz" ifadesi sonrası yayıncı kuruluş sarı laciverlilerin röportajlarını yayınlamadı. Bunun üzerine Fenerbahçe'den sosyal medyadan "Röportajların şu ana dek yayınlanmamış olması yayıncı kuruluşun tercihidir" paylaşımı geldi.

Fenerbahçe'nin Ankaragücü maçı esnasında reklam panolarında yayıncı kuruluşa yönelik "Rejiye ve yönetmene müdahale istemiyoruz" ifadesi sonrası yayıncı kuruluş sarı laciverlilerin röportajlarına yer vermedi.

Bu gelişmenin ardından Fenerbahçe, sosyal medyadan açıklama yayınladı. Yapılan açıklamada, "Teknik Direktörümüz ve oyuncularımız kurallar doğrultusunda maç önü ve maç sonu röportajlarına katılmışlardır. Röportajların şu ana dek yayınlanmamış olması yayıncı kuruluşun tercihidir" ifadeleri kullanıldı.

Protesto sonrası yayıncı kuruluş atağa geçti! Fenerbahçe'den yanıt gecikmedi

NE OLMUŞTU?

Fenerbahçe, Ülker Stadı'nın reklam panolarında Beinsports'un logosunu andıracak şekilde mor ve beyaz renklerden oluşan bir görselle, isim vermeden "Rejiye ve yönetmene müdahale istemiyoruz. 'BeFair' (Adil ol)" yazmışlardı.

Protesto sonrası yayıncı kuruluş atağa geçti! Fenerbahçe'den yanıt gecikmedi

F.BAHÇE'YE EDİLEN KÜFÜRLÜ TEZAHÜRAT YAYINLANMIŞTI

Uzun yıllar Galatasaray Kulübü'nde çalışan ve teknik direktör Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Hande Sümertaş, bu görevinden ayrıldıktan sonra beIN Sports'a geçmiş ve bu gelişme Fenerbahçelilerin tepkisini çekmişti. Geçtiğimiz hafta maç yayını esnasında Fenerbahçe'ye küfür edilen tezahüratların yayınlanmasında Fenerbahçe taraftarı Sümertaş'ı sorumlu tutmuştu.

Protesto sonrası yayıncı kuruluş atağa geçti! Fenerbahçe'den yanıt gecikmedi

Son Dakika Spor Protesto sonrası yayıncı kuruluş atağa geçti! Fenerbahçe'den yanıt gecikmedi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (4)
  • dumrul: yayıncı kuruluş akıllı olsa fenerbahçeyle uğraşmaz. fenerbahçe taraftarı çekilse yayıncı kuruluş kaç kişi kalır görür Cevap Yaz 61 28 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Galatasaray, El Ehli'nin yıldızı Aliou Dieng'i kadrosuna katmak istiyor İngiltere'de bir arazide bulunan İkinci Dünya Savaşı'ndan kalma bomba kontrollü bir şekilde patlatıldı Fenerbahçe'nin Yunan yıldızı Dimitrios Pelkas'a Rubin Kazan talip oldu Pusetten düşen bebek beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti Diyarbakır'da 11 yaşındaki kızın şüpheli ölümü! Cansız bedeni elbise dolabına asılı halde bulundu Yol yapım çalışması nedeniyle taşınan asırlık türbenin içi boş çıktı Evine çağırdığı usta, talihsiz kadına cinsel ilişki teklifinde bulundu: Bir kere öpsem ne olur? AK Parti İstanbul İl Başkanı'nın kahve davetine Kaftancıoğlu'ndan yanıt: Bu, 3 yıldır arzu ettiğim bir şeydi