Son Dakika Haberleri: Quaresma'dan Fikret Orman'a yanıt geldi!

Quaresma'dan Fikret Orman'a yanıt geldi!

2 ay önce

Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Ricardo Quaresma, Fikret Orman'ın kendisi için "Parasını verin, gönderin gitsin" açıklaması üzerine konuştu. Tecrübeli futbolcu, yönetime mesaj göndererek "Benimle mutlu değillerse toplantı yapmaları yeterlidir. Şu anda tatildeyim, gelince gerçekleri açıklayacağım. İsteyen, istediğini düşünmekte özgürdür" dedi.

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma sosyal medyadan flaş açıklamalar yaptı. Tecrübeli futbolcu, yönetime mesaj göndererek "Başkanın verdiği açıklamaya yönelik yorum yapmayacağım. Benimle mutlu değillerse toplantı yapmaları yeterlidir. Şu anda tatildeyim. İstanbul'a gelince gerçekleri vereceğim bir röportajda açıklayacağım. İsteyen istediğini düşünmekte özgürdür" ifadelerini kullandı.

Quaresma'nın alacaklarını alamadığı için kulübe ihtarname çektiği kaydedilmişti. Başkan Fikret Orman'ın da bu duruma çok sinirlendiği ve "Parasını verin, gönderin gitsin" dediği haberlere yansımıştı.

Quaresma'dan Fikret Orman'a yanıt geldi!
Fikret Orman'dan Quaresma tepkisi: Parasını verin, gönderin gitsin

Fenerbahçe'den tazminatını alamayan Cocu, FIFA'ya gidecek iddiası

Galatasaray Banega transferini bitirdi! İşte oyuncunun maliyeti

Atletico Madrid'den Eljif Elmas için bonservis bedeli ve Kalinic teklifi!

Haber Yayın Tarihi: 18.06.2019 02:41 

YORUMLAR


Kazayla su borusunu kıran çiftçi içinden çıkanları görünce şaşkına döndü Suriyeli sığınmacıların sınır dışı işlemleri hız kazandı! 400 sığınmacı İdlib'e gönderildi Yanında getirdiği evcil hayvan için kavga eden kadın, trene 2 saat rötar yaptırdı