Ramazanın müjdecisi Berat Kandili Ulu Camii'nde idrak edildi - Son Dakika

Ramazanın müjdecisi Berat Kandili Ulu Camii'nde idrak edildi

17.03.2022 22:01

Ramazanın müjdecisi Berat Kandili Ulu Camii'nde idrak edildi Bursa'da Ramazanı ayının müjdecisi olan Berat Kandili münasebetiyle camiiler doldu taştı.

Ramazanın müjdecisi Berat Kandili Ulu Camii'nde idrak edildi

BURSA - Bursa'da Ramazanı ayının müjdecisi olan Berat Kandili münasebetiyle camiiler doldu taştı.

Berat Kandili sebebiyle akşam namazı sonrası Bursa'daki tarihi camiler doldu taştı. Gencinden yaşlısına herkesin birlikte saf tuttuğu Ulu Cami'de Kur'an-ı Kerim okuyup dualar edildi. Çevre il ve ilçelerden de insanlarında ilgi gösterdiği Ulucami'de, okunan mevlidi huşu içinde dinledi. Her yaştan insanın büyük bir mutlulukla koştuğu camiler, en yoğun gecelerinden birini yaşarken bazı vatandaşlar Camii'ler dolu olduğu için giremeyerek dışarıda bekledi.

YORUMLAR
500
Fatih Camii'nde insan seli! Mahmut Ustaosmanoğlu son yolculuğuna uğurlanıyor! Fatih Camii'nde insan seli! Mahmut Ustaosmanoğlu son yolculuğuna uğurlanıyor! İnegöl Yokuşlar Camii yükseliyor İnegöl Yokuşlar Camii yükseliyor Mahmut Ustaosmanoğlu'nun cenazesi Fatih Camii'ne getirildi Mahmut Ustaosmanoğlu'nun cenazesi Fatih Camii'ne getirildi
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Ramazanın müjdecisi Berat Kandili Ulu Camii'nde idrak edildi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement