'Rap Mahal Birlikte Güzel'' Serisinin İkinci Etabı Gerçekleşti - Son Dakika

'Rap Mahal Birlikte Güzel'' Serisinin İkinci Etabı Gerçekleşti

15.12.2017 09:37
'Rap Mahal Birlikte Güzel'' Serisinin İkinci Etabı Gerçekleşti

Rapseverlerin yoğun ilgi gösterdiği, Rap Mahal Birlikte Güzel konser serisi sırasıyla Eskişehir, Bursa ve Ankara'da rap müzik sevenlerle buluşacak.

''Rap Mahal Birlikte Güzel'' konser serisinin ikinci etabı İzmir Arena'da gerçekleşti
Ceza, Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan ve DJ Hırs'ın katılımlarıyla gerçekleşen "Rap Mahal Birlikte Güzel" konser serisinin ikinci etabı 14 Aralık'ta İzmir Arena'da yoğun katılım ile gerçekleşti.

12 Aralık'ta İstanbul Dorock XL'da rapseverlere merhaba diyen ve 14 Aralık'ta ikinci etabıyla İzmir Arena'da rapseverlerle buluşan ''Rap Mahal Birlikte Güzel'' konser serisinde Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan ve DJ Hırs'dan oluşan ana kadroyla birlikte, Türkçe Rap müziğinin en önemli isimlerinden Ceza ve müzik yaşantılarını İzmir'de sürdüren Khontkar ve DJ Sivo sergilediği performanslarla izleyicileri coşturdu. İzmir'de Türkçe rap müzik seven kalabalık bir seyirci kitlesine seslenen Rap Mahal kadrosu, izleyicilerden tam not aldı.

İzmir konserinin ardından Rap Mahal Birlikte Güzel konser serisi tüm hızıyla devam edecek. 19 Aralık'ta Eskişehir Public'te Rap Mahal Birlikte Güzel serisinin üçüncü konseri yapılacak ve ana kadroya Eskişehir'de gerçekleştirdiği performanslarla adından sıkça söz ettiren Joker eşlik edecek.

Rapseverlere keyif dolu anlar yaşatacak konser serisi müzik şölenine 21 Aralık'ta Bursa Hayal Kahvesi'nde devam edecek ve ''Junkie Jumping'' ve ''Green Peace'' gibi ortak yaptıkları şarkılar bulunan No.1 ve Xir Bursalı dinleyicileriyle buluşacak.

''Rap Mahal Birlikte Güzel'' serisinin son konseri ise 24 Aralık'ta Ankara IF'te gerçekleşecek. Ana kadroya ek olarak ''uçamayan süper kahraman'' mahlasıyla tanınan Ankara'nın yerel rap sanatçısı Aga B'nin canlı performansıyla birlikte 5 konserlik rap serüveni görkemli bir şekilde tamamlanacak.

'Rap Mahal Birlikte Güzel'' Serisinin İkinci Etabı Gerçekleşti

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Rap Mahal Birlikte Güzel'' Serisinin İkinci Etabı Gerçekleşti - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Fırtına Kremlin'de kurulan iskeleyi çökertti, Kızıl Meydan ziyarete kapatıldı 12:05 Fırtına Kremlin'de kurulan iskeleyi çökertti, Kızıl Meydan ziyarete kapatıldı İstanbul'un göbeğinde araçlar birbirine girdi! Zırhlı aracın da karıştığı kazada yaralılar var 11:49 İstanbul'un göbeğinde araçlar birbirine girdi! Zırhlı aracın da karıştığı kazada yaralılar var Felipe Melo, cazip teklifi Galatasaray için reddetti 11:23 Felipe Melo, cazip teklifi Galatasaray için reddetti
HDP'de plan hazır! Eğer kapıları kilitlenirse 4 partiden birine geçecekler 11:10 HDP'de plan hazır! Eğer kapıları kilitlenirse 4 partiden birine geçecekler Erdoğan'dan üst üste gelen zamlar hakkında açıklama: Dünya ekonomisindeki bozulma Türkiye'yi de etkiledi 10:55 Erdoğan'dan üst üste gelen zamlar hakkında açıklama: Dünya ekonomisindeki bozulma Türkiye'yi de etkiledi Görüşmeler önümüzdeki günlerde başlayacak! Asgari ücret için en güçlü olasılık 3 bin 447 bin lira 10:31 Görüşmeler önümüzdeki günlerde başlayacak! Asgari ücret için en güçlü olasılık 3 bin 447 bin lira
Ordu'daki futbol maçında büyük skandal! Kuran-ı Kerim sayfalarını kesip konfeti yapmışlar 10:27 Ordu'daki futbol maçında büyük skandal! Kuran-ı Kerim sayfalarını kesip konfeti yapmışlar Seren Serengil, 10:10 Seren Serengil, "Zina suç olmalı" çıkışına açıklama getirdi: Benim ailem yıkıldı
Advertisement