'Rap Mahal Birlikte Güzel'' Serisinin İkinci Etabı Gerçekleşti - Son Dakika

'Rap Mahal Birlikte Güzel'' Serisinin İkinci Etabı Gerçekleşti

15.12.2017 09:37
'Rap Mahal Birlikte Güzel'' Serisinin İkinci Etabı Gerçekleşti, System.String[]

Rapseverlerin yoğun ilgi gösterdiği, Rap Mahal Birlikte Güzel konser serisi sırasıyla Eskişehir, Bursa ve Ankara'da rap müzik sevenlerle buluşacak.

''Rap Mahal Birlikte Güzel'' konser serisinin ikinci etabı İzmir Arena'da gerçekleşti
Ceza, Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan ve DJ Hırs'ın katılımlarıyla gerçekleşen "Rap Mahal Birlikte Güzel" konser serisinin ikinci etabı 14 Aralık'ta İzmir Arena'da yoğun katılım ile gerçekleşti.

12 Aralık'ta İstanbul Dorock XL'da rapseverlere merhaba diyen ve 14 Aralık'ta ikinci etabıyla İzmir Arena'da rapseverlerle buluşan ''Rap Mahal Birlikte Güzel'' konser serisinde Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan ve DJ Hırs'dan oluşan ana kadroyla birlikte, Türkçe Rap müziğinin en önemli isimlerinden Ceza ve müzik yaşantılarını İzmir'de sürdüren Khontkar ve DJ Sivo sergilediği performanslarla izleyicileri coşturdu. İzmir'de Türkçe rap müzik seven kalabalık bir seyirci kitlesine seslenen Rap Mahal kadrosu, izleyicilerden tam not aldı.

İzmir konserinin ardından Rap Mahal Birlikte Güzel konser serisi tüm hızıyla devam edecek. 19 Aralık'ta Eskişehir Public'te Rap Mahal Birlikte Güzel serisinin üçüncü konseri yapılacak ve ana kadroya Eskişehir'de gerçekleştirdiği performanslarla adından sıkça söz ettiren Joker eşlik edecek.

Rapseverlere keyif dolu anlar yaşatacak konser serisi müzik şölenine 21 Aralık'ta Bursa Hayal Kahvesi'nde devam edecek ve ''Junkie Jumping'' ve ''Green Peace'' gibi ortak yaptıkları şarkılar bulunan No.1 ve Xir Bursalı dinleyicileriyle buluşacak.

''Rap Mahal Birlikte Güzel'' serisinin son konseri ise 24 Aralık'ta Ankara IF'te gerçekleşecek. Ana kadroya ek olarak ''uçamayan süper kahraman'' mahlasıyla tanınan Ankara'nın yerel rap sanatçısı Aga B'nin canlı performansıyla birlikte 5 konserlik rap serüveni görkemli bir şekilde tamamlanacak.

'Rap Mahal Birlikte Güzel'' Serisinin İkinci Etabı Gerçekleşti

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Rap Mahal Birlikte Güzel'' Serisinin İkinci Etabı Gerçekleşti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürdü, Ermeniler cepheyi bırakıp kaçtı! Önemli arazi ve tepeler işgalden kurtarıldı ABD Başkanı Trump canlı yayın tartışmasında duyurdu: Koronavirüs aşısı haftalar içinde elimizde olacak İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı