SADAT, 19 Mayıs mesajında Atatürk'ün adı geçirmedi! Tepkiler sonrası paylaşımı silip yenisini yayınladılar - Son Dakika

SADAT, 19 Mayıs mesajında Atatürk'ün adı geçirmedi! Tepkiler sonrası paylaşımı silip yenisini yayınladılar

19.05.2022 11:17

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun gündeme getirdiği SADAT, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı paylaşımıyla tepki çekti. SADAT'ın sosyal medya hesabından paylaşılan kutlama mesajında Atatürk'ün adının geçirilmemesi büyük tepki çekerken, tepkiler sonrası söz konusu paylaşım silinerek yerine Atatürk'ün adının geçirildiği yeni bir paylaşım yapıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun geçtiğimiz hafta SADAT binası önüne giderek açıklama yapması sornasında şirket ülke gündemine oturmuştu.

TEPKİ GELİNCE SİLDİLER

SADAT bugünse 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı ile konuşuldu. Şirketin sosyal medya hesabından paylaşılan kutlama mesajında Atatürk'ün adına yer verilmedi. Bu durumu fark eden sosyal medya kullanıcıları tepkilerini dile getirdi. Söz konusu mesaj kısa sürede silindi.

SADAT'ın 19 Mayıs mesajında Atatürk'ün adı geçirilmedi! Tepkiler sonrası silip yenisini yayınladılar

YENİDEN PAYLAŞTILAR

Bu gelişmenin ardından SADAT'ın sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım daha yapıldı. Bu kez tweet'te şu ifadeler yer aldı: "19 Mayıs 1919'da Samsuna çıkarak işgal altındaki ülkeyi kurtarmak için milli mücadeleyi başlatan Atatürk ve silah arkadaşlarını minnetle anar, tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını tebrik ederiz. #19MayisAtaturkuAnmaGenclikVeSporBayrami"

SADAT'ın 19 Mayıs mesajında Atatürk'ün adı geçirilmedi! Tepkiler sonrası silip yenisini yayınladılar
YORUMLAR
500
Çocuklar Fresh Parklarla serinliyor Çocuklar Fresh Parklarla serinliyor Rize-Artvin Havalimanı'ndan ilk yurt dışı seferi gerçekleştirildi Rize-Artvin Havalimanı'ndan ilk yurt dışı seferi gerçekleştirildi Gaziantep'te yaz okullarının ilk etabına 17 bin genç kayıt yaptırdı Gaziantep'te yaz okullarının ilk etabına 17 bin genç kayıt yaptırdı

Son Dakika Güncel SADAT, 19 Mayıs mesajında Atatürk'ün adı geçirmedi! Tepkiler sonrası paylaşımı silip yenisini yayınladılar - Son Dakika


Advertisement