Son Dakika Haberleri: Seat Ateca, Dizel Versiyonlu Motorlarında Dsg Seçeneği Sunuyor

Seat Ateca, Dizel Versiyonlu Motorlarında Dsg Seçeneği Sunuyor

8 gün önce

Ateca Dizel şimdi DSG'li oldu Seat Ateca Dizel DSG Seçeneği ve Uygun Kredi imkanları sunuyor.

Seat Ateca, Dizel Versiyonlu Motorlarında Dsg Seçeneği Sunuyor, System.String[]
Ateca Dizel şimdi DSG'li oldu


Seat Ateca Dizel DSG Seçeneği ve Uygun Kredi imkanları sunuyor.

Seat Ateca, dizel versiyonlu motorlarında DSG seçeneği sunuyor. Ateca'nın 1.6 TDI DSG Xcellence versiyonu, 31 Aralık tarihine kadar 60 bin TL'ye 24 ay yüzde 1,49 faiz oranıyla; 166 bin TL'den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarıyla alınabiliyor.

SEAT'ın ilk SUV modeli olan Ateca'nın dizel motora sahip 1.6 TDI 115 HP DSG Xcellence donanımlı araçlarında, ÖTV indirimine ek olarak Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. (VDF) – SEAT Finans ile uygun faiz oranlı kredi imkanı sunuluyor. 166 bin TL'den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla sınırlı sayıda araç için geçerli olacak bu fırsat, 31 Aralık tarihine kadar kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında devam edecek.

Ateca'nın Xcellence donanımında standart olarak Dijital Gösterge Paneli; Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Geri Görüş Kamerası, 8 inç dokunmatik renkli ekranlı multimedya sistemi; 18 inç alüminyum alaşımlı jantlar, full LED farlar, Alcantara spor koltuklar gibi özellikler sunuluyor.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye www.seat.com.tr adresinden de ulaşılabilir.

Gerçek Kişi ve Tüzel Kişi Müşteriler*

Vade
Kredi tutarı
Aylık Taksit Tutarları
Aylık Faiz Oranı
Aylık Maliyet
Yıllık Maliyet
Model Adı

24
?60.000
?3.113
1,49%
?599,69
23,86%
Ateca

*Tabloda belirtilen kredi tutarları için aylık ve yıllık eşit taksitli faiz oranları belirtilmiştir.Türkiye'nin En Büyük 500 Şirketi Arasındaydı! Konkordato İlan Eden Destebaşı Grup, Tekrar Üretime Başladı Kredi Kartı Kullananlar Dikkat! Puanlar Yıl Sonunda Sıfırlanacak

Milli Enerji Silahı Wattozz, Türkiye'ye Yılda 250 Milyon Dolar Getirecek Bergen'i Öldüren Kocasının Eski Gelini, Fuhuş Yaptırmaktan Tutuklandı