Son Dakika Haberleri: Seçime Sayılı Günler Kala Kılıçdaroğlu'na 3 Farklı İstanbul Anketi Sunuldu

Seçime Sayılı Günler Kala Kılıçdaroğlu'na 3 Farklı İstanbul Anketi Sunuldu

2 ay önce

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na sunulan 3 farklı İstanbul anketinin tamamında Ekrem İmamoğlu önde görünüyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul'da Ekrem İmamoğlu'nun kazanması için bütün teşkilatı seferber etti. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu bu süreçte kendisini arka planda tutsa da yoğun çalışma yürüterek süreci takip ediyor.

İMAMOĞLU, SEÇİM KAMPANYASI İÇİN STARTI VERDİ

Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz çarşamba günü seçim kampanyasını yeniden başlatarak yola çıktı. Bu sırada CHP sahadan verileri almak için bazı anket şirketleriyle temasta. Cumhuriyet gazetesinden Mahmut Ilıcalı, Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun masasındaki anketleri açıkladı.

3 ANKETTE DE İMAMOĞLU ÖNDE

CHP Genel Merkezi'ne gelen bir anket sonucuna göre İmamoğlu'nun 1,7 puan önde olduğu kaydediliyor. Bir başka anket sonucuna göre ise farkın 3,5 puan olduğu kaydedilirken, üçüncü bir anket sonucunda ise İmamoğlu'nun rakibinden 5 puan önde olduğu ifade ediliyor.

Seçime Sayılı Günler Kala Kılıçdaroğlu'na 3 Farklı İstanbul Anketi Sunuldu
Haber Yayın Tarihi : 24.05.2019 10:50 Yüzerken kayalıkların arasında buldu, yerinden çıkarınca gözlerine inanamadı 10 milyon liralık vurgun! Üç çocuğu ve eşini bıraktı, Azeri sevgilisiyle yurt dışına kaçtı Okçular Vakfı kapatılıyor iddiasına yalanlama