Seli Kibar Son Yolculuğuna Uğurlandı - Son Dakika
Güncel

Seli Kibar Son Yolculuğuna Uğurlandı

İzmir'in eski belediye başkanlarından 'Asfalt Osman' lakaplı Osman Kibar'ın oğlu, Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı Mahmut Özgener'in dayısı, 77 yaşındaki Seli Kibar yaşamını yitirdi.

29.05.2014 15:38
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İzmir'in eski belediye başkanlarından 'Asfalt Osman' lakaplı Osman Kibar'ın oğlu, Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı Mahmut Özgener'in dayısı, 77 yaşındaki Seli Kibar yaşamını yitirdi. Seli Kibar, İzmir'de düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi.

Eski belediye başkanlarından Osman Kibar'ın iki çocuğundan biri olan, son 10 yıldır solunum yetmezliği ve dolaşım bozukluğu ile mücadale eden Seli Kibar dün vefat etti. Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı Mahmut Özgener'in de dayısı olan Seli Kibar için bugün öğlen İzmir'deki Alsancak Hocazade Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Seli Kibar'ın çocukları ile yeğeni Mahmut Özgener ve yakınlarının taziyeleri kabul ettiği cenaze törenine İzmir iş dünyasından Kemal Çolakoğlu, Öner Akgerman, Bülent Akgerman, Ricardo Enrico Aliberti, Samim Sivri, Selim Özgörkey, Erdoğan Özgörkey, İlhan Gürel, Haluk Özsaruhan, Yiğit Tatış ile CHP'li Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina'nın da aralarında bulunduğu yüzlerce kişi katıldı. Seli Kibar, kılınan cenaze namazının ardından Bornova'daki Aile Mezarlığı'nda toprağa verildi. - İzmir

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Seli Kibar Son Yolculuğuna Uğurlandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement