Semih Şentürk villasını satıyor! İstenen rakam 19 milyon TL - Son Dakika

Semih Şentürk villasını satıyor! İstenen rakam 19 milyon TL

19.11.2019 09:33

12 sene Fenerbahçe forması giydikten sonra futbolu Eskişehirspor'da bırakan golcü oyuncu Semih Şentürk ve eşi Pınar Şentürk Beykoz'daki villasını satıyor. Çift villa için 19 milyon TL istiyor.

Uzun süre Fenerbahçe forması giyen ve futbolcu geçtiğimiz sene Eskişehirspor formasıyla bırakan Semih Şentürk, Beykoz'daki villasını satılığa çıkardı.

Habertürk'ün haberine göre; yıllarca Fenerbahçe'de top koşturduktan sonra Antalyaspor ve İstanbul Başakşehir formaları giyen, şimdi ise Eskişehirspor'un başarısı için mücadele eden Semih Şentürk lüks villasını satıyor.

Ünlü futbolcu ve 2003 yılında evlendiği eşi Pınar Şentürk, 10 yıl önce Beykoz'dan satın aldıkları, 1200 metrekare arazi için bulunan 12 odalı ve 6 banyolu evlerini gözden çıkardı.

Pınar Şentürk, villanın satılması için ilan verdi. Çift, evleri için 19 milyon TL istiyor.

Semih Şentürk villasını satıyor! İstenen rakam 19 milyon TL

Son Dakika Spor Semih Şentürk villasını satıyor! İstenen rakam 19 milyon TL - Son Dakika Spor


YORUMLAR (35)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt, Instagram'da bir takipçisini açık bir şekilde ölümle tehdit etti 8 futbolcusu korona olan Beşiktaş, Başakşehir maçı öncesi kadro sıkıntısı yaşıyor Libya'daki seçimlerin 24 Aralık 2021'de yapılmasına karar verildi Hollanda'da Türkiye'yi parçalanmış gösteren harita, Türk vekilin tepkisi üzerine düzeltildi Paşinyan, "teslim olma" anlaşmasını neden imzaladığını anlattı: Binlerce asker esir düşecekti Koronavirüs aşısını bulan BioNTech'in CEO'su Uğur Şahin: En az bir yıllık koruma sağlayacak Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Okan Bayülgen: Cumhurbaşkanı'na şikayet edildim, 4 iş yeri sahibi oldum Mutasyona uğramış koronayı insanlara bulaştıran vizon paniği Türkiye sınırına dayandı