Şile'de Dans Festivali - Son Dakika

Şile'de Dans Festivali

07.05.2015 12:24
Şile'de Dans Festivali, System.String[]

Fmv Işık Üniversitesi Dans Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve öğrencilerin sunduğu 5. Dans Festivali izleyenlerin beğenisini kazandı.

Fmv Işık Üniversitesi Dans Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve öğrencilerin sunduğu 5. Dans Festivali izleyenlerin beğenisini kazandı. Atatürk'e ithaf edilen dans dakikalarca ayakta alkışlandı.

Dünya danslarını ve üniversiteleri bir araya getiren Işık Üniversitesi, festivalin açılışını Broadway gösterisi ile yaptı.  FMV Işık Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen dans festivaline Aydın, Boğaziçi, Doğuş, İstanbul, İstanbul Teknik, Marmara, Okan ve Yeditepe Üniversiteleri'nin dans toplulukları katıldı. Festivalde salsa, bachata, latin, rueda, cha cha, oryantel ve hiphop gibi pek çok farklı dans gösterisi sunuldu.

ATATÜRK'E İTHAF EDİLEN DANS AYAKTA ALKIŞLANDI

İzleyenlerden en çok alkışı İstanbul Üniversitesi Modern Dans Ekibi Nuray Uzun ve Kerem Ünal İnanç'ın Atatürk'e ithaf ettikleri "Ölümsüz" adlı koreografisi aldı. Ekip dakikalarca ayakta alkışlandı. Gösterilerin bitiminde ödül töreni yapıldı ve öğrencilere ödülleri takdim edildi. Dans festivali tüm dansçılarla ve izleyicilerle aynı anda müzik eşliğinde dans ederek gösteri coşkuyla sona erdi. FMV Işık Üniversitesi'nin bu organizasyondaki başarısı övgüye değer bulundu. Gösterileri izleyenler, "Kendimizi Aspendos'un büyülü ortamında gibi hissettik" dedi. - İstanbul

Şile'de Dans Festivali
Şile'de Dans Festivali
Şile'de Dans Festivali
Şile'de Dans Festivali

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Şile'de Dans Festivali - Son Dakika


Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur Son Dakika: WhatsApp'tan geri adım! Tepki çeken gizlilik sözleşmesi 3 ay ertelendi TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi