Silivri'de Tiyatro Salonu Açıldı - Son Dakika

Silivri'de Tiyatro Salonu Açıldı

27.04.2016 22:46

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'ın açıklaması Açılış genel görüntü İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası konseri Silivri'de tiyatro salonu açıldı - Silivri Belediyesince restore edilen tiyatro salonu hizmete açıldı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'ın açıklaması

Açılış genel görüntü

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası konseri Silivri'de tiyatro salonu açıldı

-

Silivri Belediyesince restore edilen tiyatro salonu hizmete açıldı.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, açılışta gazetecilere yaptığı açıklamada, tarihe sahip çıktıklarını söyledi.

İlçeye, tarihi, kültürü ve sanatı içerisinde barındıran bir mekan kazandırmayı istediklerini vurgulayan Işıklar, "Hayalimiz olan tiyatro salonunu faaliyete geçirdik, yapımda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz." dedi.

Açılışta, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası konser verdi.

Açılış törenine, Silivri Kaymakamı Faruk Bekarlar, CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi, Edirne Milletvekili Erdin Bircan, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ahmet Hakan Karaaslan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kültür Sokağı'nda yer alan 266 metrekarelik tiyatro salonu 200 kişi kapasiteli.

Silivri'de Tiyatro Salonu Açıldı
Silivri'de Tiyatro Salonu Açıldı
Silivri'de Tiyatro Salonu Açıldı
Silivri'de Tiyatro Salonu Açıldı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Silivri'de Tiyatro Salonu Açıldı - Son Dakika


Son Dakika

Çinli bilim insanları koronavirüs varyantlarını yenen antikor geliştirdi 09:40 Çinli bilim insanları koronavirüs varyantlarını yenen antikor geliştirdi Sosyal medyada gündem oldu! Hekimlere yapılacak maaş zammı diğer sağlık çalışanlarının tepkisini topladı 09:37 Sosyal medyada gündem oldu! Hekimlere yapılacak maaş zammı diğer sağlık çalışanlarının tepkisini topladı MasterChef Türkiye'de Dilara ve Safanur birbirine girdi 08:56 MasterChef Türkiye'de Dilara ve Safanur birbirine girdi Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan görevinden istifa etti, yerine Nureddin Nebati getirildi 07:07 Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan görevinden istifa etti, yerine Nureddin Nebati getirildi Türkiye, Hayriye Alkutay'a ağlıyor! Bir kadın daha koca dehşetine kurban gitti 00:53 Türkiye, Hayriye Alkutay'a ağlıyor! Bir kadın daha koca dehşetine kurban gitti Son Dakika! Rusya'ya ABD'den Ukrayna tehdidi: Rusya'ya ağır bedeller ödetmeye hazırız 18:15 Son Dakika! Rusya'ya ABD'den Ukrayna tehdidi: Rusya'ya ağır bedeller ödetmeye hazırız
Son Dakika: Benzine 58 kuruş indirim! 16:24 Son Dakika: Benzine 58 kuruş indirim! Milyonerden gelen teklifle vasiyetini çiğnemişti, sokağa çıkamaz hale geldi 15:19 Milyonerden gelen teklifle vasiyetini çiğnemişti, sokağa çıkamaz hale geldi
Advertisement